fbpx
Do góry
E-Magia
User


Opinie

"Dziękuję!"
Iza, Grudziądz"Fajnie, że jest taki portal, lubię czytać artykuły tu i na facebooku."

Marcin, Włocławek"Wróżby jak najbardziej zgodne z prawdą, dzwoniłam już pięć czy sześć razy i za każdym razem dobrze trafiłam. Najlepsze jest to, że wróżka za każdym razem przedstawia się z imienia i nazwiska, a nie tylko pseudonimem jak na innych liniach. W jakiś sposób wzbudza to zaufanie, brawo, oby tak dalej!"

Marlena Zatońska, Trzebinia"Urok miłosny zadziałał. Moja sytuacja była naprawdę beznadziejna, więc nie mógł być to zbieg okoliczności."

Dagmara, Mikołajki"Skorzystałam z oferty szkoleniowej. Bardzo miła atmosfera, solidne podstawy, pani prowadząca kurs była trochę wymagająca, ale to w sumie świadczy na plus. W końcu nauczyłam się wróżyć. Polecam innym, bo jednak z książek nie da się nauczyć tak, jak się coś zobaczy i otrzyma się dokładne indywidualne wskazówki."

Marta M., Warszawa"Zdjęli mi klątwę, w końcu zaczęłam normalnie żyć. Różnica była już od pierwszego tygodnia od rozpoczęcia rytuału."

Ola, Koronowo"Dziękuję, korzystając z Waszych usług, dostałam od życia drugą szansę. Rozwiodłam się i w wieku 40 lat zostałam sama z trójką dzieci, w dodatku otyła, bez pracy. Zamawiałam urok na powodzenie w miłości i finansowy. Szybko poznałam mężczyznę, który miał wobec mnie poważne zamiary, zaopiekował się mną i dziećmi."

Stanisława, Sokółka"Dziękuję za zawsze trafne wróżby!!!"

Monika, Sokołów Podlaski"Mam w końcu powodzenie u licznych kobiet, jest super:) Dzięki :)"

Kamil, Łódź

"Dzięki Wam nadal jestem z moim mężem!"
Marcelina, Wrocław"Świetni wróżbici, nic nie musiałem mówić, wróżbita sam mi opowiedział całą moją historię życia."
Paweł, Legionowo."Miło, że są jeszcze ludzie do których można zwrócić się po skuteczną pomoc. Myślałam, że magia to historie z przeszłości i bajki, okazuje się jednak, że nie :) Magia nadal jest tuż obok nas.""Uczestniczyłam w Akademii E-Magii i jestem pod wrażeniem. Dowiedziałam się niezwykle ciekawych rzeczy, a co najważniejsze sama nauczyłam się pomagać innym. Cena relatywnie nie jest wysoka, gdy porówna się z kursami innych firm, które nic nie wnoszą."
Ewa, Zgorzelec"Wasze horoskopy są najlepsze w całym internecie, codziennie rano wchodzę na facebook, aby tylko przeczytać co mnie czeka w nadchodzącym dniu."
Karolina, Mrągowo"Najlepszy wróżbita to Kristoff, jest niesamowity, a co najważniejsze to człowiek z sercem."
Grażyna, Ciechocinek"Zadziałał nawet urok na zdanie egzaminów, to jest coś!"
Paulina, Warszawa"Chłopak, który od dawna mi się podobał zaczął się ze mną umawiać dzięki urokowi z tej stronki. Polecam."
Kinga R., Poznań"Już zawsze będę Waszą klientką. Przekonaliście mnie niewiarygodną wprost sprawdzalnością tego, co mówią Wasze wróżki."
Aleksandra, Płock"Skorzystałam i ja i mama, okazało się, że ciąży na nas klątwa rodowa. Miałam łzy w oczach, gdy wszystko zaczęło się w naszym życiu zmieniać na dobre. Żadne pieniądze nie wynagrodzą tego, co dla nas zrobiliście. Życzę wszystkiego dobrego i będę wszystkim polecać. Dziękuję z całego serca za okazaną nam pomoc i za ten rabat."
Aniela, Rzeszów"Zamawiałem urok na pieniądze i faktycznie dostałem w ciągu miesiąca awans. Niewiarygodne i zaskakujące."
Patryk, Kraków

Wyślij własną opinię!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz akceptuję Regulamin i Politykę Prywatności serwisu E-Magia w całości. Administratorem moich danych osobowych przez All of the Lights Sp. z o. o. KRS: 0000915251 z siedzibą przy ul. Księcia Witolda 49 /15, 50-202 Wrocław. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale też niezbędne do nawiązania kontaktu. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam z oferty szkoleniowej. Bardzo miła atmosfera, solidne podstawy, pani prowadząca kurs była trochę wymagająca, ale to w sumie świadczy na plus. W końcu nauczyłam się wróżyć. Polecam innym, bo jednak z książek nie da się nauczyć tak, jak się coś zobaczy i otrzyma się dokładne indywidualne wskazówki.

    Marta M., Warszawa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem