Do góry
E-Magia
User


Kontakt

Jeśli chcesz zamówić usługę wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz w temacie wpisując nazwę interesującej Cię usługi. Opisz swój problem możliwie jak najdokładniej. Wykwalifikowany wróżbita lub mag skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin!

Skontaktuj się z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty oraz akceptuję Regulamin i Politykę Prywatności serwisu E-Magia w całości. Administratorem danych osobowych jest Star Valley z siedzibą przy ul. Rynek Główny 28, 30-010 Kraków. Dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu i złożenia oferty oraz realizacji zamówienia oraz w prawnie usprawiedliwionych celach administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale też niezbędne do nawiązania kontaktu.

        SERWIS JEST ZARZĄDZANY PRZEZ
        Star Valley Sp. z o. o.
        KRS: 0000800552
        ul. Rynek Główny 28 
        30-010 Kraków

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Wróżby jak najbardziej zgodne z prawdą, dzwoniłam już pięć czy sześć razy i za każdym razem dobrze trafiłam. Najlepsze jest to, że wróżka za każdym razem przedstawia się z imienia i nazwiska, a nie tylko pseudonimem jak na innych liniach. W jakiś sposób wzbudza to zaufanie, brawo, oby tak dalej!

    Marlena Zatońska, Trzebinia

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem