fbpx
Do góry
E-Magia
User


Pytania i odpowiedzi

 1. Jak szybko realizowane są zamówienia rytuałów i uroków?
  Zamówione uroki i rytuały odprawiamy w ciągu 24 godzin od zamówienia. Dzięki temu, że współpracujemy z wieloma rytualistami, czar można wykonać nawet w tym samym dniu, w którym ustalone zostaną wszystkie szczegóły zlecenia. Cenimy Twój czas i rozumiemy w jak istotnych kwestiach pomagamy. Doceniamy też zaufanie naszych Klientów i nie chcemy go zawieść.
 2. Do realizacji używana jest biała czy czarna magia?
  Klienci często pytają, czy korzystamy z magii białej czy czarnej. Otóż nie można nadać magii nazwy „białej” lub „czarnej”. Biała magia to po prostu ta dobra, czarna to ta zła. Tak więc odcień magii zależny jest od tego, jak ją wykorzystamy. Więc można powiedzieć, że przy urokach miłosnych, finansowych, oczyszczających korzystamy z białych rytuałów, zaś gdy rzucamy klątwę, korzystamy z magii czarnej.
 3. Czy zmówienie uroku wiąże się z jakimkolwiek ryzykiem?
  Magia jest sztuką i nauką zarazem. Nie wystarczy wyszeptać znalezionego w Internecie tekstu zaklęcia nad płomieniem świecy, by rzucić urok. Cały proces magiczny jest skomplikowany i wieloetapowy, trzeba pamiętać o oczyszczeniu ciała i duszy przed rytuałem, wstępnych inwokacjach, otwarciu i zamknięciu okręgu duchowego i wielu innych niuansach. Niewiele osób o tym wie i rozumie jak ważne jest prawidłowe przeprowadzenie każdego z tych etapów, stąd też często słyszy się opinie, że magia może być niebezpieczna. Rzeczywiście, pominięcie któregoś ze szczegółów rytuału może być katastrofalne w skutkach. Jednak jeżeli urok jest fachowo wykonany, zgodnie ze sztuką magiczną, nie ma ryzyka, że coś pójdzie nie tak. Można to porównać z operacją wyrostka. Dla doświadczonego chirurga jest ona rutynowym i bezpiecznym zabiegiem, zaś w przypadku, gdyby miała wykonać ją osoba będąca laikiem bez wykształcenia medycznego, stanie się śmiertelnym zagrożeniem dla pacjenta. Nasz zespół to specjaliści, którzy wiele lat trenowali wybrane nurty magiczne, medytację i astrologię u źródeł, często u zagranicznych mistrzów. Nie pracują z nami przypadkowe osoby. Możemy więc zagwarantować pełne bezpieczeństwo wykonywanych przez nas rytuałów i profesjonalizm. Bezpieczeństwo to priorytetowa sprawa, na którą kładziemy nacisk.
 4. Czy ceny uroków i rytuałów zawierają ukryte koszty?
  Podane na stronie ceny są ostateczne. Dajemy gwarancję, że w trakcie odprawiania wybranego rytuału i oczekiwania na efekty nie zdarzy się sytuacja, że cena wzrośnie, lub że trzeba będzie cokolwiek dodatkowo dopłacać. Podane na stronie ceny obejmują całą usługę, a więc wynagrodzenie rytualisty, rekwizyty i składniki potrzebne do wykonania uroku, a także wszelkie podatki, itp.
 5. Kto zajmuje się wykonywaniem zamówionych uroków?
  Współpracujemy z najwyższej klasy rytualistami. Każda osoba pracująca w E-Magii przeszła kilkuetapową weryfikację swoich umiejętności, a także ma za sobą udokumentowaną naukę i doświadczenie poparte referencjami zadowolonych klientów. To my wyszukujemy najsławniejszych rytualistów, nie nawiązujemy współpracy z osobami o wątpliwej reputacji czy umiejętnościach. Cały czas konsultujemy nasze rytuały z wybitnymi specjalistami z Haiti, Meksyku, Europy, Kenii i Nigerii. Gwarantuje to kompleksowe podejście do napotkanych problemów i wybór najlepszych dla Klienta rozwiązań.
 6. Jaki rodzaj magii jest używany przy rzucaniu uroków?
  Korzystamy z wielu rodzajów magii. Praktyka pokazała nam, że najlepsze efekty uzyskuje się, łącząc różne nurty ze sobą. Głównymi rodzajami magii, której używamy przy rytuałach, są Thelema, Voodoo i Santa Muerte. Zrezygnowaliśmy z zaklęć nurtów takich jak Wicca czy system Huny. Oczywiście są to też skuteczne rodzaje magii, jednak lepiej sprawdzają się w samorozwoju i pracy nad duchowością, a nie nad rzeczywistymi efektami, takimi jak uroki miłosne czy finansowe. 
 7. Czy wiara w czary jest konieczna, aby urok był skuteczny?
  Wiara w czary nie jest konieczna do tego, by mogły zadziałać. W naszej praktyce nie kierujemy się autosugestią Klientów, a realną pracą z energiami. Pogląd o tym, że należy w magię wierzyć, by mogła się urzeczywistnić, choć często powtarzany przez niedoświadczone osoby, jest całkowicie błędny. Co faktycznie może zaszkodzić na czary to usilne wmawianie sobie, że nie zadziałają. Nawet jeśli masz takie myśli, to staraj się ich nie wypowiadać podczas wykonywania naszych rytuałów.
 8. Jaki jest czas oczekiwania na efekty zamówionego uroku?
  Czas oczekiwania na efekt bywa różny, w zależności od zastosowanego uroku. Standardowo wynosi on około miesiąca. W przypadku silniejszych i bardziej skomplikowanych rytuałów może wynosić trzy miesiące. Zawsze staramy się podawać widełki czasowe, jednak należy zaznaczyć, że są one orientacyjne i czas w jakim zadziała urok, jest kwestią bardzo indywidualną. Zaznaczyć należy, że nie ma możliwości, by urok zadziałał w ciągu kilku dni. Wiele osób oczekuje tego po magii, jednak magia ma więcej wspólnego z matematyką niż z cudami i jest raczej przewidywalna. W rzeczywistości urok nie polega na wysłaniu snopu iskier z magicznej różdżki, jak przedstawiane jest to w filmach, a na wyważonym rytuale, długiej medytacji, starannym obliczeniu ilości składników używanych przy rzucaniu czaru, itp.
 9. Czy możliwe jest przyspieszenie działania uroku miłosnego?
  Niestety nie ma możliwości przyspieszenia działania rytuału. Podany przez rytualistę okres oczekiwania nie może zostać skrócony. Magia to seria procesów prowadzących do pożądanego celu, a nie jednorazowe działanie. Jeżeli chcesz osiągnąć dobre efekty, musisz nastawić się na oczekiwanie. Będzie warto!
 10. Jak może zachować się partner po rzuceniu uroku miłosnego?
  Zachowanie partnera zmieni się w zależności od tego, jaki z rytuałów wykonamy. Jeżeli będzie to któryś z klasycznych uroków, zaczną powoli pojawiać się objawy naturalnego zakochania, a więc pierwsze nieśmiałe wyznania, telefony, być może kwiaty w prezencie, miłe słowa. Potem wszystkie te symptomy zaczną przybierać na sile, by w końcu przerodzić się w głęboką miłość. Jeśli zaś wykonamy „Rytuał Krwi” partner będzie nieco szaleńczo zakochany. Będzie natrętny, pragnąc cały czas przebywać z osobą, która zamówiła urok i próbując wciąż ją uszczęśliwiać. Jeszcze silniejszy związek powstanie po rzuceniu uroku zwanego „Spętaniem Voodoo”. Jest to najsilniejszy tego typu rytuał na świecie (oraz jedyny, którego nie można cofnąć) i oprócz zakochania powoduje też ślepe posłuszeństwo, czyli eliminuje wszelkie problemy z wadami charakteru partnera. Przed wyborem rytuału warto się zastanowić, jakiego dokładnie efektu się oczekuje. Decyzja należy zawsze do Ciebie.
 11. Jakie zmiany można osiągnąć dzięki urokowi finansowemu?
  Uroki finansowe mają to do siebie, że ciężko przewidzieć sposoby ich działania. Doprowadzają do pożądanego skutku, jednak mogą to zrobić różnymi ścieżkami. Jeżeli np. odprawimy rytuał na nagły przypływ bogactwa, może to objawić się równie dobrze objęciem bardzo lukratywnej posady, jak i wygraną na loterii. Przed rzuceniem uroku finansowego warto dokładnie sprecyzować oczekiwane efekty. Pozwoli to na złożenie odpowiednich próśb przy inwokacjach, co pozwoli nam niejako wpłynąć na sposób manifestacji gotówki w życiu Klienta.
 12. Ile trwa wykonanie rytuału w celu rzucenia uroku?
  Dzięki wieloletnim badaniom opracowaliśmy zmodernizowane metody rzucania czarów i każdy z naszych uroków wykonujemy w jeden dzień, podczas gdy inni stosują w celu osiągnięcia tego samego efektu wielodniowe, żmudne rytuały. Taka rozciągłość w czasie naraża cały rytuał na wysokie ryzyko niepowodzenia, gdyż w przeciągu kilku dni mogą nastąpić wahania energii i wszystko trzeba będzie zaczynać od nowa. Udało nam się wyeliminować ten problem. Jesteśmy bardzo skuteczni i możliwie szybcy w działaniu, tak by nasi Klienci nie musieli długo czekać na efekt oraz by ryzyko niepowodzenia było maksymalnie zredukowane.
 13. Czy rytuały wykonywane zdalnie działają z pełną mocą?
  Nasze doświadczenie pokazało, że obecność Klienta podczas wykonywania dla niego rytuału, jest całkowicie zbędna. Opracowaliśmy metody pozwalające na rzucanie czarów zdalnie. Jedyne, czego potrzebujemy, to imię, data urodzenia i w miarę możliwości zdjęcie. Jeśli jednej z tych rzeczy brakuje, rytuał nadal można wykonać, jednak czas oczekiwania na efekty może wydłużyć się o tydzień. Jakie są plusy tego rozwiązania dla Klienta? Przede wszystkim wygoda oraz maksymalna dyskrecja. Nie każdy chce być widziany, gdy wychodzi od rytualisty lub wróżki, zwłaszcza że naszymi Klientami często są osoby publiczne i celebryci. Zdalne wykonywanie rytuałów pozwoliło nam też znacznie obniżyć ceny – nie musimy organizować sal przyjęć, co było jednym z największych kosztów rytuału. Po kilku tysiącach odprawionych zdalnie rytuałów, możemy z całą pewnością powiedzieć, że okazały się ona nawet skuteczniejsze niż te, które odprawia się wspólnie z Klientem. Dzieje się tak dlatego, że Klient często chcąc pomóc, nieświadomie swoimi słowami lub bardzo intensywnymi myślami zakłóca przebieg rytuału. Gdy rytualista jest sam, może o wiele lepiej skupić się na odprawieniu czaru.
 14. Czy po zamówieniu muszę brać jakiś udział w rytuale?
  Nie, nasi Klienci nie muszą brać czynnego udziału w rytuałach. Całą pracę wykonujemy my. W tym czasie można się odprężyć i zrelaksować, a potem tylko czekać na efekt!
 15. Jak długo utrzymują się efekty rzuconego uroku miłosnego?
  Z reguły uroki miłosne działają bezterminowo. Trzeba jednak pamiętać, że większość rytuałów powoduje naturalne zakochanie, ponieważ takie zazwyczaj są wymagania naszych Klientów. Oznacza to, że tak jak w normalnym związku mogą występować kłótnie lub zdrady, tak i mogą się zdarzać w związku powstałym dzięki magii. Wyjątkiem od tej reguły są dwa rytuały: „Rytuał Krwi” i „Spętanie Voodoo”. Pierwszy z nich powoduje typowo ślepe zakochanie i siłą rzeczy wyklucza wszelką niesubordynację ze strony partnera. Drugi natomiast sprawia, że partner staje się posłuszny i pozbawiony własnej woli, a zatem nie odejdzie i nie zdradzi bez pozwolenia osoby zamawiającej urok.
 16. Czy rytuały i uroki działają skutecznie za każdym razem?
  Stosowane przez nas uroki są bardzo silne. Nieczęsto, ale jednak czasami może się zdarzyć, że rzucony urok zadziała z opóźnieniem lub nie zadziała w ogóle. Oczywiście są to sytuacje skrajne i bardzo rzadkie, ale nie można ich całkowicie wykluczyć. Na rynku można spotkać się z sytuacjami, że niezależni rytualiści gwarantują, że ich urok na pewno się powiedzie. Niestety, słysząc coś takiego, najlepiej zrezygnować z usług takiej osoby, gdyż tego typu obietnice są niczym więcej niż zwykłym chwytem marketingowym. A jeżeli ktoś blefuje od początku, to jak można zaufać mu w tak delikatnej materii jak magia i powierzyć mu swoje marzenia, sekrety i obawy? Należy pamiętać, że niepowodzenie może zdarzyć się nawet najlepszemu magowi, a spowodowane może być jednym z czynników, na które nie mamy wpływu. Może to być np. blokada energetyczna spowodowana „brudną” aurą lub zastosowanie czarów ochronnych. Większość z tych blokad możemy zidentyfikować i obejść, jednak niektóre stanowią mur nie do pokonania. Występuje również sytuacja odwrotna, sprawiająca że jakaś osoba jest wyjątkowo podatna na czary. Do osób takich należą zwykle marzyciele, umysły typowo humanistyczne, jak i ludzie uzależnieni od alkoholu i narkotyków.
 17. Czy mogę mówić komuś o zamówionym przeze mnie uroku?
  Do czasu pojawienia się efektów nie wolno mówić nikomu o odprawianej magii, ponieważ może to zniweczyć jej skutki. Sam obiekt czarów nigdy nie powinien się dowiedzieć o tym, że jego zachowanie spowodowane jest rytuałem magicznym. Mogłoby to osłabić działanie uroku.
 18. Czy fazy księżyca mają wpływ na skuteczność uroku?
  Nie, nie korzystamy z magii naturalnej, a z magii ceremonialnej. Fazy księżyca, dni tygodnia czy pory roku nie mają żadnego wpływu na skuteczność wykonywanych przez nas rytuałów.
 19. Czy mogę liczyć na wygraną na loterii za sprawą uroku?
  Dla osób pragnących wygranej w grach losowych mamy specjalny rytuał finansowy „Szczęśliwy Los”. Zwielokratnia on szansę na główną wygraną, jednak jej nie gwarantuje. Dzieje się tak dlatego, że mechanizm działanie uroku polega na zwiększeniu atrakcyjności aury dla zrządzeń losu polegających właśnie na wygranych. W grach zazwyczaj bierze udział wiele osób i wygrywa właśnie ta osoba, której aura jest najsilniejsza danego dnia. Dzieje się też tak w przypadku gry w kasynie, gdzie o wygraną rywalizujemy tak naprawdę z właścicielem kasyna. Jednakże statystycznie urok „Szczęśliwy Los” pozwala na wygrywanie o wiele częściej i znacznie większych sum niż do tej pory. Nie zawsze są to wygrane pierwszego stopnia, ale już wygrane drugiego stopnia zdarzają się bardzo często i wielokrotnie się powtarzają u tych samych osób.
 20. Czy stosowane wcześniej zaklęcia są dla was przeszkodą?
  Jeżeli korzystało się wcześniej z usług innych rytualistów, należy nas zawsze o tym poinformować, niezależnie od tego, czy usługi te zakończyły się powodzeniem czy niepowodzeniem. Korzystanie z innych czarów nie jest przeszkodą dla naszych rytuałów, jednak może z nimi wchodzić w interakcje. Dlatego też musimy wiedzieć o tym wcześniej, co pozwoli nam zastosować odpowiednie zabezpieczenia, pozwalające na uniknięcie tego typu konfliktów.
 21. Jaką mam pewność, że rytuał zostanie odprawiony?
  Niektórzy Klienci po niemiłych doświadczeniach z niezależnymi rytualistami, którzy okazali się być po prostu naciągaczami, obawia się czy tym razem usługa zostanie wykonana. Otóż nie możemy wpłynąć na sytuację na rynku i zaradzić przypadkom nieuczciwych magów, ale chcąc zagwarantować uczciwość i staranność ze swojej strony, stworzyliśmy możliwość fotograficznego udokumentowania rytuału. Wystarczy przed rozpoczęciem zgłosić nam chęć obejrzenia odprawianego przez nas uroku na zdjęciach, a już następnego dnia będzie można je zobaczyć!
 22. Dlaczego ceny oferowanych usług są tak atrakcyjne?
  Opracowaliśmy metody pozwalające na szybkie i sprawne odprawianie rytuałów. Nowoczesne podejście sprawiło, że czasy, kiedy nad jednym urokiem mag musiał pracować codzienne przez kilka tygodni, odeszły do lamusa. Jak wiadomo im więcej czasu rytualista musiał poświęcić na jedną usługę, tym droższa musiała być. Dzięki utworzeniu nowych metod skróciliśmy ten czas. Również przekierunkowanie się na zdalne, a nie stacjonarne wykonywanie rytuałów pozwoliło nam znacznie zmniejszyć ceny. Cały czas staramy się redukować koszty, jednocześnie ciągle podnosząc jakość usług, bo chcemy by każdy, bez względu na zasobność portfela, mógł skorzystać z naszej pomocy.
 23. Czy uroki miłosne działają także na osoby homoseksualne?
  Jak najbardziej, każdy z uroków można rzucić na wybraną osobę niezależnie od płci. Mamy doświadczenie w wykonywaniu rytuałów zarówno dla osób hetero jak i homoseksualnych. Pod względem technicznym takie rytuały niczym się od siebie nie różnią.
 • 1

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

 • Wróżby jak najbardziej zgodne z prawdą, dzwoniłam już pięć czy sześć razy i za każdym razem dobrze trafiłam. Najlepsze jest to, że wróżka za każdym razem przedstawia się z imienia i nazwiska, a nie tylko pseudonimem jak na innych liniach. W jakiś sposób wzbudza to zaufanie, brawo, oby tak dalej!

  Marlena Zatońska, Trzebinia

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem