fbpx
Do góry
E-Magia
User


Sześć

 Związek o wibracji liczby sześć niestety bywa toksyczny. Oczywiście nie zawsze...

Związek o wibracji liczby sześć niestety bywa toksyczny. Oczywiście nie zawsze się tak dzieje. Na wiele aspektów może wpłynąć rozwój emocjonalny partnerów i ich proces samodoskonalenia. Jednak tendencje tej relacji nie pozostawiają złudzeń – z natury króluje w niej egoizm i myślenie wyłącznie o zaspokojeniu własnych potrzeb. Oczekiwania drugiej strony mogą nie mieć zbyt dużego znaczenia dla partnera. Może on pozostawać ślepy i głuchy na wszelkie symptomy zwiastujące rozpad związku.

Seks między dwojgiem osób w tej konfiguracji często może być jednorazowym zbliżeniem. Jest satysfakcjonujący pod względem fizycznym, ale może być ubogi w emocje. Sztuką jest, aby na jego podstawie zbudować stały związek. Wymaga to ogromnych chęci obojga zainteresowanych osób.

Dzieci w tym związku mogą bywać nieco zapomniane i zaniedbane. Nie pod względem materialnym czy fizycznym, ale pod względem emocjonalnym. Może to powodować problemy z nauką. Należy pamiętać, że dziecko do prawidłowego rozwoju potrzebuje mnóstwa miłości.

 

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam z oferty szkoleniowej. Bardzo miła atmosfera, solidne podstawy, pani prowadząca kurs była trochę wymagająca, ale to w sumie świadczy na plus. W końcu nauczyłam się wróżyć. Polecam innym, bo jednak z książek nie da się nauczyć tak, jak się coś zobaczy i otrzyma się dokładne indywidualne wskazówki.

    Marta M., Warszawa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem