fbpx
Do góry
E-Magia
User


Trzy

 Związek o numerologicznej wartości trójki ma raczej zadatki na romans...

Związek o numerologicznej wartości trójki ma raczej zadatki na romans, a nie na małżeństwo. Oczywiście zdarzają się od tej reguły wyjątki, jednak małżeństwa te cechuje dość lekkie podejście partnerów do przysięgi małżeńskiej i obietnicy wierności, zarówno tej fizycznej jak i w chorobie czy innym nieszczęściu. Związek ten ogólnie jest radosny i przepełniony wspólną zabawą, przygodami i wycieczkami. Brakuje w nim natomiast stabilizacji i pewności jutra. Bywa miłym przerywnikiem pomiędzy poważniejszymi relacjami. Rozstanie nie jest przeżywane przez żadną ze stron zbyt emocjonalnie, to po prostu normalna kolej rzeczy.

Seks osób w tym związku jest spokojny, miły i wystarczająco satysfakcjonujący. „Wystarczająco” jest tu kluczowym słowem, gdyż nie jest zły, ale też nie jest burzą namiętności.

Jeżeli pojawią się dzieci, są z reguły dobrze wychowane, jednak mogą nieco odczuwać głód emocjonalny związany z postawą mniej zaangażowanego z rodziców. Zazwyczaj jednak druga osoba jest to w stanie zrekompensować.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Dziękuję, korzystając z Waszych usług, dostałam od życia drugą szansę. Rozwiodłam się i w wieku 40 lat zostałam sama z trójką dzieci, w dodatku otyła, bez pracy. Zamawiałam urok na powodzenie w miłości i finansowy. Szybko poznałam mężczyznę, który miał wobec mnie poważne zamiary, zaopiekował się mną i dziećmi.

    Stanisława, Sokółka

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem