fbpx
Do góry
E-Magia
User


Dwa

 Związek dwóch osób, który ma wibrację liczby dwa nie należy do spokojnych.

Związek dwóch osób, który ma wibrację liczby dwa nie należy do spokojnych. Można określić go mianem romantycznego i porywczego. Wybuchy namiętności, ale i dzikie kłótnie, w których nierzadko dochodzi do rękoczynów. Szybki ślub, a potem jeszcze szybszy rozwód (i nie wykluczone ponowne złożenie sobie przysięgi!). Dramatyczne rozstania i nacechowane romantyzmem powroty. Istna karuzela zdarzeń. Obie strony będą się na siebie obrażać, a zapalnikiem do kłótni mogą być nawet okruszki na stole. Jednak tych dwoje łączy wielka namiętność. Jest to miłość niczym z poematów Szekspira. O dziwo, mimo tych wzlotów i upadków, partnerzy, jeśli tylko się nie rozstaną, będą zadowoleni ze swojego związku.

Seks będzie dla nich pasją i połączeniem nie tylko ciał, ale i dwojga dusz. Partnerzy będą działać na siebie niczym magnes.

Niestety, na całym tym zamieszaniu najgorzej wychodzą dzieci. Rodzice będą musieli nieco się ustabilizować emocjonalnie, aby dać potomkom spokojny dom i poczucie bezpieczeństwa.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Wróżby jak najbardziej zgodne z prawdą, dzwoniłam już pięć czy sześć razy i za każdym razem dobrze trafiłam. Najlepsze jest to, że wróżka za każdym razem przedstawia się z imienia i nazwiska, a nie tylko pseudonimem jak na innych liniach. W jakiś sposób wzbudza to zaufanie, brawo, oby tak dalej!

    Marlena Zatońska, Trzebinia

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem