fbpx
Do góry
E-Magia
User


Trzydzieści trzy

Jedna z liczb mistrzowskich, niewymagających sumowania. Dwie trójki to...

Jedna z liczb mistrzowskich, niewymagających sumowania. Dwie trójki to wielcy altruiści, którzy za swoją życiową misję obierają służenie innym. Nierzadko są to ludzie sukcesu, które zdobywają sławę i eksponowane stanowiska, gdyż jako osoby bardzo wpływowe mogą pomagać innym na większą skalę. Ta misja jest ich motorem napędowym. Starają się zwrócić uwagę na kłopoty współczesnego świata. Nie poprzestają jednak na samym definiowaniu problemów, a razem z innymi zastanawiają się jak im zaradzić i angażuje się w aktywne działania. Wielkie cele to zazwyczaj długa walka.

Trzydziestka trójka może pozazdrościć innym, że prowadzą dużo łatwiejsze i spokojniejsze życie, nigdy jednak nie powinna zbytnio popadać w zawiść. Jeżeli kontrolę nad nią przejmie wspomniana zazdrość, traci swoje mistrzowskie właściwości i staje się numerologiczną szóstką, co może uczynić z niej osobę bardzo drobiazgową. Ma też wtedy poczucie wewnętrznej straty i pustki, co może spowodować z pozoru niewytłumaczalną depresję i żal do świata.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam i ja i mama, okazało się, że ciąży na nas klątwa rodowa. Miałam łzy w oczach, gdy wszystko zaczęło się w naszym życiu zmieniać na dobre. Żadne pieniądze nie wynagrodzą tego, co dla nas zrobiliście. Życzę wszystkiego dobrego i będę wszystkim polecać. Dziękuję z całego serca za okazaną nam pomoc i za ten rabat.

    Aniela, Rzeszów

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem