Do góry
E-Magia
User


Dziewięć

 Dziewiątka to dość wyjątkowa liczba. Jej dusza nie jest na ziemi po raz pierwszy.

Dziewiątka to dość wyjątkowa liczba. Jej dusza nie jest na ziemi po raz pierwszy. To jest jej któreś z kolei wcielenie, stąd może się wydawać, że Dziewiątka jest nieco znudzona tym, co się dzieje dookoła niej. To że jest starą duszą jest jednoznaczne z ogromnym doświadczeniem, które zbierała przez kilka poprzednich wcieleń. Mimo to wciąż chce się uczyć nowych rzeczy. Od dziecka jest bardzo inteligentna i nie przejawia zainteresowań tym, co jest przedmiotem zainteresowania większości jej rówieśników. Szybko dojrzewa, co sprawia, że w okresie szkolnym ma niewielu przyjaciół. Z powodu słabego kontaktu ze społeczeństwem nierzadko decyduje się na samotne życie. Nie boi się śmierci, podświadomie wiedząc, że zakończenie życia jest tak naprawdę kolejnym etapem, jaki musi w swojej egzystencji pokonać dusza.

Dziewiątka ma spore predyspozycje do uprawiania magii. Przychodzi jej to ze znacznie większą łatwością niż innym osobom. Nawet jej nieświadome życzenia mają tendencję do szybkiego spełniania się.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam z oferty szkoleniowej. Bardzo miła atmosfera, solidne podstawy, pani prowadząca kurs była trochę wymagająca, ale to w sumie świadczy na plus. W końcu nauczyłam się wróżyć. Polecam innym, bo jednak z książek nie da się nauczyć tak, jak się coś zobaczy i otrzyma się dokładne indywidualne wskazówki.

    Marta M., Warszawa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem