fbpx
Do góry
E-Magia
User


Osiem

 W życiu Ósemek wszystko zwykło kręcić się wokół pieniądza i metod...

W życiu Ósemek wszystko zwykło kręcić się wokół pieniądza i metod jego zdobycia. Wszechświat będzie dawał tej cyfrze wiele różnorakich lekcji powiązanych właśnie z finansami. Najważniejsze jest to, aby Ósemka zrozumiała, że pieniądz to energia krążąca pomiędzy ludźmi.

Osiem to cyfra materialistów i ludzi, którzy oceniają innych na podstawie ich statusu społecznego. Jednak na pewnym etapie życia pojawia się w końcu jakaś lekcja wyjaśniająca, że wartość drugiego człowieka niekoniecznie powinna być wyliczana na podstawie stanu jego konta bankowego. Pieniądze mogą stać się czynnikiem degradacji i kompletnego zepsucia Ósemki. Niezaspokojone pragnienie łatwego bogactwa może pchnąć ją na ścieżkę nałogowego hazardu albo złodziejstwa czy innych nieuczciwych metod zdobywania pieniędzy. Ósemka często jest interesowna. Kiedy ma coś do wykonania, najpierw analizuje jakie korzyści może odnieść w tym przedsięwzięciu dla siebie. Zdarza się jej bycie skąpą, zatem dzielenia z innymi też musi się nauczyć.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Wróżby jak najbardziej zgodne z prawdą, dzwoniłam już pięć czy sześć razy i za każdym razem dobrze trafiłam. Najlepsze jest to, że wróżka za każdym razem przedstawia się z imienia i nazwiska, a nie tylko pseudonimem jak na innych liniach. W jakiś sposób wzbudza to zaufanie, brawo, oby tak dalej!

    Marlena Zatońska, Trzebinia

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem