fbpx
Do góry
E-Magia
User


Sześć

Życiową lekcją, jaką musi przyswoić Szóstka jest złapanie równowagi pomiędzy...

Życiową lekcją, jaką musi przyswoić Szóstka jest złapanie równowagi pomiędzy dawaniem i braniem. Zazwyczaj Szóstki mają z tym kłopot i skupiają się albo na ciągłym braniu i wykorzystywaniu innych albo bazują na ofiarnej charytatywności, nie chcąc nic w zamian za swoje oddanie dla innych. Najgorszą cechą z jaką rodzi się Szóstka jest chorobliwa zazdrość, z czym walczyć musi przez całe życie. Jej partner może czuć się nieco osaczony i zbytnio kontrolowany.

Szóstka często uważa, że inni mają w życiu łatwiej, co niekoniecznie jest prawdą. Niestety nie ma ona ochoty patrzeć na cały obraz, tylko na jego jeden konkretny wycinek. Nie bierze pod uwagę, że inni na swój sukces musieli ciężko zapracować. Ona chciałaby osiągnąć podobny wynik bez wysiłku i nie potrafi zrozumieć, dlaczego jej się to nie udaje. W wielu aspektach życia szybko staje się dorosła i odpowiedzialna. Ma potrzebę otaczania innych opieką, co sprawia, że nierzadko trafia w życiu na niedojrzałych i zdziecinniałych partnerów.

 

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam i ja i mama, okazało się, że ciąży na nas klątwa rodowa. Miałam łzy w oczach, gdy wszystko zaczęło się w naszym życiu zmieniać na dobre. Żadne pieniądze nie wynagrodzą tego, co dla nas zrobiliście. Życzę wszystkiego dobrego i będę wszystkim polecać. Dziękuję z całego serca za okazaną nam pomoc i za ten rabat.

    Aniela, Rzeszów

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem