fbpx
Do góry
E-Magia
User


Pięć

To liczba marzycieli i artystów, którzy ukrywają się w świecie swoich fantazji przed...

To liczba marzycieli i artystów, którzy ukrywają się w świecie swoich fantazji przed prawdziwą rzeczywistością. Piątka uwielbia sztukę pod każdą postacią i zazwyczaj to właśnie z twórczością będzie łączyła swój przyszły sposób na życie. Nie będzie czuć się zbyt dobrze w pracy, w której jest surowa atmosfera, a zakres obowiązków łączy się z rutyną. W życiu prywatnym pragnie za to stabilizacji, a kiedy się już ustatkuje, nie chce porzucać strefy komfortu. Nie lubi zaskakujących zmian i zwrotów akcji. Ma ogromne i niespożyte pokłady energii seksualnej. Piątka wybiera zwykle jedno z dwóch skrajnych rozwiązań w swoim życiu – albo decyduje się na życie w celibacie, albo wręcz przeciwnie, jest bardzo rozwiązła. Kiedy się czymś zainteresuje, to oddaje się temu bez reszty. Zwykle celem jej uwagi są sprawy dość ulotne i romantyczne, takie jak poezja czy malarstwo abstrakcyjne.

Warto, aby czasem zeszła na ziemię. Może jej to zaoszczędzić kłopotów materialnych w przyszłości, których nie potrafi przewidzieć.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam z oferty szkoleniowej. Bardzo miła atmosfera, solidne podstawy, pani prowadząca kurs była trochę wymagająca, ale to w sumie świadczy na plus. W końcu nauczyłam się wróżyć. Polecam innym, bo jednak z książek nie da się nauczyć tak, jak się coś zobaczy i otrzyma się dokładne indywidualne wskazówki.

    Marta M., Warszawa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem