fbpx
Do góry
E-Magia
User


Cztery

Osoby urodzone jako Czwórki miewają bardzo skrajne podejście do pracy.

Osoby urodzone jako Czwórki miewają bardzo skrajne podejście do pracy. Albo za wszelką cenę będą jej unikać, albo się od niej uzależnią. Kiedy Czwórka nie radzi sobie z czymś w swoim życiu prywatnym, od razu ucieka w obowiązki. Wykonywanie pracy, najlepiej bardzo dochodowej, nadaje jej życiu sens. Przy wychowaniu dziecka z tą cyfrą urodzeniową, należy pamiętać o pokazaniu równowagi pomiędzy pracą a odpoczynkiem.

We wszystkim co robi, dąży do perfekcji, co naturalnie jest niemożliwe i może prowadzić do popadania w kompleksy. Jej zafiksowanie na punkcie doskonałego wykonywania obowiązków powoduje, że często wypomina ludziom ich błędy i słabości. Lubi odwracać się za siebie i wspominać minione chwilę, ignorując całkowicie przyszłość i teraźniejszość.

Czwórki bywają też skąpe. Ze wszystkich cyfr to właśnie one mają największe powiązania z pieniędzmi, zarówno te negatywne, mogące doprowadzić do chorobliwej oszczędności, jak i pozytywne, które dają im predyspozycje do zdobycia prawdziwej fortuny.

 

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam i ja i mama, okazało się, że ciąży na nas klątwa rodowa. Miałam łzy w oczach, gdy wszystko zaczęło się w naszym życiu zmieniać na dobre. Żadne pieniądze nie wynagrodzą tego, co dla nas zrobiliście. Życzę wszystkiego dobrego i będę wszystkim polecać. Dziękuję z całego serca za okazaną nam pomoc i za ten rabat.

    Aniela, Rzeszów

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem