fbpx
Do góry
E-Magia
User


Trzy

 Bez względu na to, ile ma lat, Trójka zwykle chce pozostać dzieckiem.

Bez względu na to, ile ma lat, Trójka zwykle chce pozostać dzieckiem. Ma lekkie podejście do życia i jest bardzo towarzyska. Zabawę i wszelakie rozrywki stawia w swojej hierarchii znacznie wyżej od obowiązków. Unika pracy i nie można powiedzieć, żeby się w cokolwiek poważnego angażowała. Nie potrafi sama podejmować decyzji. Często prosi kogoś o radę, aby w razie niepowodzenia móc zrzucić odpowiedzialność na innych. Pragnie narzucać innym swoje idee i często robi to w agresywny sposób, nie biorąc pod uwagę cudzego zdania na dany temat. Może to sprawić, że niestety będzie miała wielu wrogów.

Zdarza się, że Trójka zakłada rodzinę szybciej niż powinna, co przeobraża się w szybki kurs bycia dojrzałą odpowiedzialną osobą, na co nie zawsze jest ona gotowa. Osoby o tej liczbie urodzeniowej powinny zawsze dwa razy się zastanowić przed podjęciem się poważnych zobowiązań, czy to rodzinnych, czy zawodowych. Czasem pochopne decyzje mogą doprowadzić je do poważnego załamania nerwowego i przewlekłego stresu.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Wróżby jak najbardziej zgodne z prawdą, dzwoniłam już pięć czy sześć razy i za każdym razem dobrze trafiłam. Najlepsze jest to, że wróżka za każdym razem przedstawia się z imienia i nazwiska, a nie tylko pseudonimem jak na innych liniach. W jakiś sposób wzbudza to zaufanie, brawo, oby tak dalej!

    Marlena Zatońska, Trzebinia

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem