fbpx
Do góry
E-Magia
User


Dwa

 Każda numerologiczna Dwójka jest osobą nadwrażliwą w przynajmniej jednej...

Każda numerologiczna Dwójka jest osobą nadwrażliwą w przynajmniej jednej dziedzinie życia. Łatwo ją urazić i sprawić, że źle się poczuje. Zwykła brać do siebie dosłownie wszystko. Ma niską samoocenę, dużo negatywnych myśli i ogólnie rzec ujmując jest pesymistką. Łatwo zraża się do wielu czynności i ma w zwyczaju szybko się poddawać. Czyni to z niej osobę delikatną, ale i bardzo dobrą. Może też zaistnieć jako artysta, na przykład poeta. Nie należy na niej wywierać presji, ponieważ zamiast dopingu do działania spowoduje to u niej raczej rezygnację z danego przedsięwzięcia.

Cechuje ją duża empatia, jest uczuciowa i otwarta w stosunku do drugiego człowieka. Lubi pomagać potrzebującym. Jej poczucie szczęścia jest uwarunkowane znalezieniem sobie kogoś do pary. Bardzo potrzebuje miłości i czułości, a także opieki. Miewa problemy z asertywnością, więc często daje się wykorzystywać innym. Powinna uważać na manipulacje innych ludzi, gdyż wręcz prowokuje tego typu zachowania poprzez swoją bierną, nienachalną postawę.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Wróżby jak najbardziej zgodne z prawdą, dzwoniłam już pięć czy sześć razy i za każdym razem dobrze trafiłam. Najlepsze jest to, że wróżka za każdym razem przedstawia się z imienia i nazwiska, a nie tylko pseudonimem jak na innych liniach. W jakiś sposób wzbudza to zaufanie, brawo, oby tak dalej!

    Marlena Zatońska, Trzebinia

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem