fbpx
Do góry
E-Magia
User


Jeden

 Jedynka to niesamowity indywidualista, który dąży do wyznaczonych sobie celów...

Jedynka to niesamowity indywidualista, który dąży do wyznaczonych sobie celów i niezależnie od okoliczności nie przejawia skłonności do poddawania się. Niepowodzenia będą ją motywowały do dalszej walki. Porażki po niej spływają, z każdej z nich podnosi się niczym feniks z popiołów. Ma duże poczucie własnej wartości, co czasem może zamienić się w ciężką do zniesienia zarozumiałość. Zdaniem wielu cierpi na przerost ego. Jedynka musi walczyć ze swoją próżnością, jeśli chce być lubiana przez otoczenie. Zwykle stawia ogromne wymagania innym ludziom, a szczególnie sporo oczekuje od swoich partnerów.

Chce być ciągle od nowa zdobywana. Nie lubi krytyki, nawet tej kulturalnej i konstruktywnej. Wciąż pragnie być w centrum uwagi, najlepiej jako obiekt westchnień i podziwów. Nie zawsze jest to podziw zasłużony, gdyż w razie krytyki z czyjejś strony, Jedynka nigdy nie będzie szukała wady u siebie, uważając że jest doskonała, a ktoś komu coś się w niej nie podoba, musi być po prostu niespełna rozumu.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam i ja i mama, okazało się, że ciąży na nas klątwa rodowa. Miałam łzy w oczach, gdy wszystko zaczęło się w naszym życiu zmieniać na dobre. Żadne pieniądze nie wynagrodzą tego, co dla nas zrobiliście. Życzę wszystkiego dobrego i będę wszystkim polecać. Dziękuję z całego serca za okazaną nam pomoc i za ten rabat.

    Aniela, Rzeszów

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem