fbpx
Do góry
E-Magia
User


Cztery

Osoby urodzone jako Czwórki miewają bardzo skrajne podejście do pracy. Albo za wszelką cenę będą jej unikać, albo się od niej uzależnią. Kiedy Czwórka nie radzi sobie z czymś w swoim życiu prywatnym, od razu ucieka w obowiązki. Wykonywanie pracy, najlepiej bardzo dochodowej, nadaje jej życiu sens. Przy wychowaniu dziecka z tą cyfrą urodzeniową, należy pamiętać o pokazaniu równowagi pomiędzy pracą a odpoczynkiem.

We wszystkim co robi, dąży do perfekcji, co naturalnie jest niemożliwe i może prowadzić do popadania w kompleksy. Jej zafiksowanie na punkcie doskonałego wykonywania obowiązków powoduje, że często wypomina ludziom ich błędy i słabości. Lubi odwracać się za siebie i wspominać minione chwilę, ignorując całkowicie przyszłość i teraźniejszość.

Czwórki bywają też skąpe. Ze wszystkich cyfr to właśnie one mają największe powiązania z pieniędzmi, zarówno te negatywne, mogące doprowadzić do chorobliwej oszczędności, jak i pozytywne, które dają im predyspozycje do zdobycia prawdziwej fortuny.

 

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam i ja i mama, okazało się, że ciąży na nas klątwa rodowa. Miałam łzy w oczach, gdy wszystko zaczęło się w naszym życiu zmieniać na dobre. Żadne pieniądze nie wynagrodzą tego, co dla nas zrobiliście. Życzę wszystkiego dobrego i będę wszystkim polecać. Dziękuję z całego serca za okazaną nam pomoc i za ten rabat.

    Aniela, Rzeszów

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem