fbpx
Do góry
E-Magia
User


Koziorożec

Magnez i wapń są składnikami, których w przypadku tego znaku nigdy za wiele. Kości, stawy i skóra z pewnością będą wdzięczne, gdyż są to części ciała, na które można sporo narzekać będąc Koziorożcem. Zdrowie może też szwankować pod względem spraw związanych z procesami wydalniczymi.

W całym zodiakalnym zwierzyńcu, to ten znak jest najmocniej narażony na różnego rodzaju choroby przewlekłe, których wyleczenie nie należy do łatwych, a kuracje bywają bardzo czasochłonne.

Koziorożce mają w swój zestaw cech wpisaną upartość, konsekwencję i determinację. Pokonanie jakichkolwiek turbulencji zdrowotnych może stać się kolejnym celem na jego liście do zrealizowania.

Z rad przydatnych w sferze emocjonalno-psychicznej, warto zapamiętać, żeby Koziorożec codziennie w jakiś sposób podbijał w górę swoje samopoczucie. Takie drobnostki, jak obejrzenie komedii czy wygłupy w gronie znajomych, pomogą w budowaniu optymizmu, który jest bardzo potrzebny temu ambitnemu znakowi, który ciągle o coś walczy i z kimś rywalizuje.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Wróżby jak najbardziej zgodne z prawdą, dzwoniłam już pięć czy sześć razy i za każdym razem dobrze trafiłam. Najlepsze jest to, że wróżka za każdym razem przedstawia się z imienia i nazwiska, a nie tylko pseudonimem jak na innych liniach. W jakiś sposób wzbudza to zaufanie, brawo, oby tak dalej!

    Marlena Zatońska, Trzebinia

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem