fbpx
Do góry
E-Magia
User


Panna

Bardzo sensualny, z pozoru niewinny znak, który jednak czerpie prawdziwą, choć skrywaną przyjemność z miłosnych uniesień. Na pozór może się wydawać, że Panna nie interesuje się seksem. Trudno uwieść Pannę, gra ona niedostępną i trzeba się mocno postarać, by ją namówić na zbliżenie. Gdy jednak uda się to, można poczuć pełną satysfakcję. Ta osoba jest zdecydowanie łatwiejsza do zdobycia po lampce wina.

Ten znak zodiaku potrzebuje odpowiednich warunków i nastroju do uprawiania seksu, gdyż bardzo łatwo dekoncentruje się. Dla Panny nawet zwykły bałagan w sypialni czy nieułożone w kostkę ubranie może stać się przyczyną nagłej rezygnacji ze stosunku. Wówczas trzeba od początku zaczynać cały rytuał uwodzenia. 

Jednak, jak to się mówi, cicha woda brzegi rwie i powiedzenie to świetnie opisuje Pannę. Ten znak zodiaku lubi seks z pazurem i nierzadko pragnie zostać w sypialni zdominowanym przez partnera. 

Choć udaje osobę nieśmiałą, z entuzjazmem przyjmie propozycję użycia gadżetów.

Gdy Panna zdecyduje się  już na seks, okazuje się w tym względzie bardzo kreatywną osobą. Potrafi być namiętnym i energicznym partnerem seksualnym. Niejednego wyrafinowanego kochanka zaskoczyła już osoba spod tego znaku zodiaku. 

Strefy erogenne Panny są dość nietypowe – należą do nich kolana i łokcie. Oprócz tego nie pogardzą pieszczotami brzucha, a zwłaszcza pępka. Zaskakujące jest też to, że w erotyczny nastrój może wprawić ją obejrzenie filmu pornograficznego i to w dosyć odważnym, bezpruderyjnym wydaniu.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam z oferty szkoleniowej. Bardzo miła atmosfera, solidne podstawy, pani prowadząca kurs była trochę wymagająca, ale to w sumie świadczy na plus. W końcu nauczyłam się wróżyć. Polecam innym, bo jednak z książek nie da się nauczyć tak, jak się coś zobaczy i otrzyma się dokładne indywidualne wskazówki.

    Marta M., Warszawa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem