fbpx
Do góry
E-Magia
User


Lew

Kocha seks, ale nie spieszy mu się z przechodzeniem do meritum. Preferuje bardzo długą grę wstępną. Lubi, jak rośnie napięcie seksualne miedzy nim a kochankiem. Zanim stosunek się na poważnie rozkręci, Lew będzie chciał topić się objęciach partnera i cieszyć się subtelniejszymi rodzajami pieszczot. 

Ten znak zodiaku nie będzie uprawiał seksu gdziekolwiek. Dla Lwa istotne jest otoczenie i okoliczności, bo to znak zodiaku znany z wysublimowanego gustu. Najlepiej więc będzie czuć się w drogiej, pachnącej pościeli, wśród słodkiego zapachu perfum i kadzidełek. Tak jak w innych sferach życia, w sferze seksu musi również poczuć powiew luksusu i komfort.

Potrzebuje bardzo dużej uwagi ze strony partnera. Sam jednak nie pozostaje dłużny i z radością popisze się swoimi umiejętnościami. Czasem wręcz odgrywa w łóżku sceny niczym aktor porno.

W łóżku Lew nie jest egoistą. Jest bardzo dobrym kochankiem, czułym na potrzeby drugiej osoby. Dużo serca i uwagi wkłada w kulminacyjny moment spotkania w łóżku, gdzie stara się z całych sił dogodzić drugiej osobie i samemu też nie zostać stratnym. Seks z Lwem to satysfakcjonujące przeżycie.

W sferze seksu wyróżnia się wielka wyobraźnią. Często fantazjuje o wzięciu udziału w orgii seksualnej i jednoczesnym stosunku z wieloma partnerami. Czasami mu się to udaje.

Jego strefy erogenne to plecy i pośladki. Masaż jest tym, co niezawodnie wprowadzi go w erotyczny nastrój i wzbudzi w nim ochotę na miłosne igraszki, nierzadko w bardziej wyostrzonej formie.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Wróżby jak najbardziej zgodne z prawdą, dzwoniłam już pięć czy sześć razy i za każdym razem dobrze trafiłam. Najlepsze jest to, że wróżka za każdym razem przedstawia się z imienia i nazwiska, a nie tylko pseudonimem jak na innych liniach. W jakiś sposób wzbudza to zaufanie, brawo, oby tak dalej!

    Marlena Zatońska, Trzebinia

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem