fbpx
Do góry
E-Magia
User


Rak

Raka nie zadowala sam seks, nie należy on do tych znaków zodiaku, które mają duże potrzeby seksualne. Nie do pomyślenia jest też dla niego niezobowiązujący seks i częsta zmiana kochanków. Seks dla tego znaku jest jedynie dopełnieniem bliskiej relacji dwojga ludzi. Dla osoby urodzonej pod tym znakiem najważniejsze jest poczucie bliskości z partnerem. Ważniejsze nawet od samego seksu. Dlatego też Rak, ponad sam stosunek będzie stawiał przytulanie, wspólne oglądanie filmów w przyciemnionej sypialni i czułe słowa. Dopiero po takim wstępie być może nabierze ochoty na coś więcej. Być może będzie to wspólna długa kąpiel, połączona z pieszczotami. Wreszcie, po wszystkich staraniach ze strony partnera, Rak zdecyduje się na stosunek, który jest dla niego czynnością niemalże uświęconą i najchętniej wykonywaną przy zgaszonym świetle w zaciszu sypialni. Uprawiając seks z rakiem, należy pamiętać, że nie będzie to seks niezobowiązujący. Rak oczekuje dalszego ciągu, zacieśnienia relacji.

Ten znak to wierny kochanek i raczej nie zdecyduje się na skok w bok. Jest tradycjonalistą.

Dlatego też nie zachwycą go szalone pomysły partnera w łóżku, pornografia ani nowoczesne seksgadżety. Preferuje seks klasyczny, bez jakichkolwiek nowinek erotycznych.

Do jego stref erogennych należą uszy. Zaznaczyć należy, że lubi, gdy są stymulowane zarówno namiętnymi, delikatnymi pocałunkami, jak i werbalnie. Miłosne wyznania wraz z głębokim patrzeniem w oczy, są kluczem do jego serca i bramą do jego sypialni.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Wróżby jak najbardziej zgodne z prawdą, dzwoniłam już pięć czy sześć razy i za każdym razem dobrze trafiłam. Najlepsze jest to, że wróżka za każdym razem przedstawia się z imienia i nazwiska, a nie tylko pseudonimem jak na innych liniach. W jakiś sposób wzbudza to zaufanie, brawo, oby tak dalej!

    Marlena Zatońska, Trzebinia

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem