fbpx
Do góry
E-Magia
User


Bliźnięta

Bliźniąt w żadnej dziedzinie życia nie interesuje tradycjonalizm. Tak więc szukają nowych dróg i sposobów na ubarwienie swojego życia także w sypialni. Temat seksu nie jest dla nich w żadnym wypadku tematem tabu.

Ten znak ma w swojej opiece ogromną ilość osób uzależnionych od seksu, które dążą tylko do jednego. Seks dodaje życiu Bliźniąt pikanterii. Oczywiście nie należą do najwierniejszych partnerów, ale dzięki dużemu doświadczeniu, w pościeli są niezawodni. Powiedzenie „trening czyni mistrza” znajduje w tym przypadku uzasadnienie. Uwodzenie partnerów przychodzi Bliźniętom z łatwością. Niekoniecznie później utrzymują z nimi kontakt, gdyż szybko się nudzi i zaczyna szukać nowych okazji.

Czasami gra wstępna może być dla nich znacznie bardziej pociągająca od samego stosunku. Są w niej mistrzami! Erotyczny masaż, pieszczoty oralne, ukradkiem szeptane niegrzeczne słówka to dla nich wrodzone umiejętności.

Ich wyobraźnia jest w tej sferze bez granic, co wysoce cenią sobie ich partnerzy.

Osoby spod tego znaku często korzystają ze źródła wiedzy, jakie stanowią filmy dla dorosłych. Są w stanie wymienić swoich ulubionych aktorów obydwu płci, a nawet kojarzą niektórych reżyserów. Oczywiście czerpią od nich inspiracje i są wyjątkowo pojętnymi uczniami. Lubią oglądać tego typu kino i robią to nagminnie. Często zapraszają do wspólnego oglądania partnerów.

Bliźniak świetnie sprawdzi się w roli nauczyciela dla mniej doświadczonego partnera. 

Jego strefy erogenne to ramiona, klatka piersiowa i wewnętrzna strona ud.

 

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam z oferty szkoleniowej. Bardzo miła atmosfera, solidne podstawy, pani prowadząca kurs była trochę wymagająca, ale to w sumie świadczy na plus. W końcu nauczyłam się wróżyć. Polecam innym, bo jednak z książek nie da się nauczyć tak, jak się coś zobaczy i otrzyma się dokładne indywidualne wskazówki.

    Marta M., Warszawa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem