fbpx
Do góry
E-Magia
User


Byk

Pod tym znakiem zodiaku ukrywa się ogromna energia i temperament, które niekoniecznie są pokazywane na co dzień. Na pozór Byk nie wygląda na osobę potrzebującą dużej ilości seksu. Łóżko jest miejscem, gdzie ta żywiołowość zostaje uwolniona. Byk to niesamowicie zmysłowy i namiętny kochanek, uwielbiający łóżkowe zwroty akcji i szybko nudzący się jedną pozycją. Często zaskakuje partnera niespożytymi siłami seksualnymi i pomysłowością.

Byka interesuje poznawanie nowego i wiele osób spod tego znaku fantazjuje o eksperymentowaniu z osobą tej samej płci, ale nigdy nie ośmieli powiedzieć tego na głos.

W ogóle ten znak nie lub rozmawiać o seksie, a tym bardziej o swoich upodobaniach łóżkowych. Uważa, że to jest tylko i wyłącznie jego intymna sprawa.

Każda okoliczność jest dla niego dobra do uprawiania miłości, wcale nie musi to być miękkie łóżko i pachnąca pościel, równie dobrze może to być biurko w pracy, schowek na miotły czy stóg siana. Jednak prawdziwą rozkosz osiągnie tylko w otoczeniu romantyzmu. Piękne perfumy, czerwona szminka, powłóczyste spojrzenia i olejek do ciała sprawią, że w jednej chwili stanie się niezwykle dzikim kochankiem. Spotęguje to też nastrojowa, zmysłowa muzyka i przyciemnione, dyskretne oświetlenie. Bykowi taka aura kojarzy się z luksusem i pozwala mu na całkowite odprężenie, które uwalnia jego instynkt.

Jego strefy erogenne to w szczególności ramiona, kark i miejsca za uszami. Pieszczony w tych miejscach z pewnością nie oprze się kochankowi.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Dziękuję, korzystając z Waszych usług, dostałam od życia drugą szansę. Rozwiodłam się i w wieku 40 lat zostałam sama z trójką dzieci, w dodatku otyła, bez pracy. Zamawiałam urok na powodzenie w miłości i finansowy. Szybko poznałam mężczyznę, który miał wobec mnie poważne zamiary, zaopiekował się mną i dziećmi.

    Stanisława, Sokółka

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem