fbpx
Do góry
E-Magia
User


Strzelec

Sam nie wie czego chce, dlatego preferuje poligamię. Chce poznać kilka spojrzeń na miłość fizyczną i wybrać drogę, która najbardziej mu odpowiada. Najbardziej dla niego liczy się on sam. Zanim zdecyduje się związać  z tym jedynym partnerem, musi doświadczyć seksu z wieloma kochankami. Zazwyczaj długo trwa jego dojrzewanie do posiadania stałego partnera.

Zdarza się, że w stosunkach intymnych przejawia spory egoizm i mało interesuje go druga osoba. Jego przyjemność i osiągnięcie stanu błogości jest najważniejsze. Wzbudza zainteresowanie płci przeciwnej i ma licznych partnerów. Pasywny kochanek nie spełni jego oczekiwań, seks w mniemaniu tego znaku zodiaku ma przypominać walkę, gdzie obydwoje kochanków rzuca się na siebie nawzajem i konkuruje o to, kto ma dominować. Strzelec łóżko traktuje jak ring.

Wiele osób może mu pozazdrościć zdolności nauki i wytrwałości w łóżku. Gdy jest wypoczęty, z radością poeksperymentuje z nowymi pozycjami czy zabawkami erotycznymi.

Chętnie zdobywa doświadczenie w sferze seksu i wprowadza w życie swoje fantazje seksualne.

Jednak, gdy jest już w stałym związku, w łóżku staje się leniwy i nastawiony wyłącznie na branie a nie dawanie. Oczekuje wtedy starań ze strony partnera, sam niewiele dając i uważa taki stan rzeczy za naturalny. Może też zacząć wykazywać skłonności sadystyczne, choć będzie zbyt leniwy, by realizować tego typu fantazje. Stały partner nie jest usatysfakcjonowany z życia seksualnego ze Strzelcem.

Strefy erogenne tego znaku to stopy i uda.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam z oferty szkoleniowej. Bardzo miła atmosfera, solidne podstawy, pani prowadząca kurs była trochę wymagająca, ale to w sumie świadczy na plus. W końcu nauczyłam się wróżyć. Polecam innym, bo jednak z książek nie da się nauczyć tak, jak się coś zobaczy i otrzyma się dokładne indywidualne wskazówki.

    Marta M., Warszawa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem