fbpx
Do góry
E-Magia
User


Skorpion

Kiedy ten znak zodiaku zaciąga kogoś do łóżka, nie ma zamiaru udawać nieśmiałego. Jest wyuzdany, perwersyjny i zdecydowany na łamanie zakazów. W sferze seksu Skorpion ma nieograniczoną fantazję. Nie przepada jednak za grą wstępną. Szybko stara się rozegrać pierwsze pieszczoty, aby mieć ten etap z głowy i wziąć się do prawdziwej roboty. Skorpion lubi partnerów odważnych, bezpruderyjnych i z bujną wyobraźnią. Ten znak nie wie, co to nieśmiałość w sferze seksualnej.

Preferuje ostry, dziki seks bez żadnych zahamowań czy granic moralnych. Pociąga go mocny seks.

Zazwyczaj nie stosuje przemocy cielesnej wobec innych, ale w łóżku chętnie to zaproponuje.

Skorpion nie zna subtelności w igraszkach miłosnych. Nie dla niego głaskanie i delikatne pocałunki. Dla reprezentanta tego znaku zodiaku seks powinien być głośny i agresywny, wielu z jego pruderyjnych partnerów może nie mieć ochoty na drugi raz. Sam Skorpion bardzo lubi zmieniać partnerów seksualnych, można rzec, że pragnie ich kolekcjonować. Rzeczywiście ma wielu kochanków i ciągle zbiera nowe doświadczenia.

Bardzo doceni zaangażowanie i wyjście z inicjatywą ze strony partnera – rozgrzeje go to do czerwoności. Lubi też miłość francuską, ale głównie ze strony drugiej osoby. Daje mu to poczucie władzy i kontroli, co po prostu zarówno w łóżku jak i w życiu uwielbia.

Jego strefy erogenne to przede wszystkim genitalia. Pieszczoty muszą być konkretne i zdecydowane. Nieśmiały, nie wiedzący czego chce partner, nie ma u Skorpiona żadnych szans.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Dziękuję, korzystając z Waszych usług, dostałam od życia drugą szansę. Rozwiodłam się i w wieku 40 lat zostałam sama z trójką dzieci, w dodatku otyła, bez pracy. Zamawiałam urok na powodzenie w miłości i finansowy. Szybko poznałam mężczyznę, który miał wobec mnie poważne zamiary, zaopiekował się mną i dziećmi.

    Stanisława, Sokółka

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem