fbpx
Do góry
E-Magia
User


Ryby

Pierwsze wrażenie jest bardzo mylące, bo osoby spod tego znaku jawią się jako grzeczne i niewinne, tymczasem w rzeczywistości w ich głowach kotłuje się cała masa wyuzdanych fantazji, które mogłyby oburzyć niejedną ekstrawertyczną osobę. Niestety na fantazjach często się kończy, gdyż Ryby zazwyczaj nie mają odwagi ich zrealizować, ani nawet powiedzieć o nich partnerowi. Zdarza się czasami Rybom przełamać barierę nieśmiałości, ale tylko wówczas, gdy czują się swobodnie przy swoim partnerze i zostaną przez niego zachęcone. Potrafią wtedy nawet długoletniego kochanka wprawić w osłupienie swoją perwersją.

Ten znak uważa, że zanim wskoczy się do łóżka, trzeba poznać swojego kochanka i jego ciało. Ryby zazwyczaj nie mają w swoim życiu wielu partnerów, gdyż zbyt wiele czasu poświęcają na poznanie ich i przełamanie swoich blokad.

Osoba urodzona w znaku Ryb preferuje grę wstępną, w której najbardziej stymulowany jest zmysł dotyku. Kocha ten stan, kiedy po plecach przebiega dreszcz wywołany przez delikatne muśnięcie partnera.

Niepewnie może czuć się w nowym miejscu, dlatego najbardziej lubi uprawiać miłość w sypialni.

Ryby nie uprawiają spontanicznie seksu gdziekolwiek.

Ten znak zodiaku chętnie sprawdzi w praktyce każdą pozycję opisaną w podręczniku Kamasutry, nawet ryzykując nadwyrężenia i kontuzje. Nie zdecyduje się jednak na bardziej wyuzdane formy seksu, takie jak krępowanie rąk czy klapsy.

Do stref erogennych Ryb należą plecy i stopy. Pieszcząc te miejsca, najłatwiej je zdobyć. 

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Dziękuję, korzystając z Waszych usług, dostałam od życia drugą szansę. Rozwiodłam się i w wieku 40 lat zostałam sama z trójką dzieci, w dodatku otyła, bez pracy. Zamawiałam urok na powodzenie w miłości i finansowy. Szybko poznałam mężczyznę, który miał wobec mnie poważne zamiary, zaopiekował się mną i dziećmi.

    Stanisława, Sokółka

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem