fbpx
Do góry
E-Magia
User


Wodnik

Twardy i wytrwały kochanek, nie lubiący odpoczywać. Seks jest dla niego nieodzownym elementem życia. Zmienia często partnerów, aby ubarwić prozę życia. Nie należy więc do wiernych partnerów. Potrafi mieć jednocześnie wielu kochanków, co nie burzy jego dobrego samopoczucia.

Wiele osób spod tego znaku jest bardzo wdzięcznych współczesności za wynalezienie wszelakich seksgadżetów, które są w stanie ubarwić pożycie. Wodnik uwielbia eksperymentować zarówno z nowymi pozycjami, zabawkami, miejscami na miłość, jak i partnerami. Nieważne z kim i gdzie – to motto Wodnika.

W łóżku przejawia ogromne ambicje, idące w parze z umiejętnościami. Zabawienie swojego partnera i zaspokojenie go są dla niego celami nadrzędnymi, ale nie robi tego z dbałości o drugą osobę. Po prostu schlebia mu świadomość bycia sprawnym kochankiem. W ten sposób umacnia swoje poczucie wartości. Osoba spod tego znaku nie będzie się oszczędzała, będzie wolała dać z siebie całą energię i spać przez kilka następnych dni, niż zostawić swojego partnera bez uczucia satysfakcji. Oczywiście Wodnik przy tym dba również o własne doznania erotyczne.

Ten znak zodiaku lubi bawić się w różnego rodzaju inscenizacje. Łóżko jest dla niego jak scena, a osoby, które w nim baraszkują, to aktorzy, którzy muszą wzorowo wywiązać się ze swoich ról.

Chętnie pobawi się w przebieranki i odgrywanie ról.

Doskonale łączy seks z zabawą.

Jego strefy erogenne to przede wszystkim plecy, głowa i nogi. Pobudzanie tych stref wprowadza Wodnika w ekstazę.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam z oferty szkoleniowej. Bardzo miła atmosfera, solidne podstawy, pani prowadząca kurs była trochę wymagająca, ale to w sumie świadczy na plus. W końcu nauczyłam się wróżyć. Polecam innym, bo jednak z książek nie da się nauczyć tak, jak się coś zobaczy i otrzyma się dokładne indywidualne wskazówki.

    Marta M., Warszawa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem