fbpx
Do góry
E-Magia
User


Koziorożec

W łóżku nierzadko zapomina o samym sobie. Satysfakcja drugiej osoby zawsze będzie dla niego priorytetem i celem samym w sobie. Niezwykle podnieca go dawanie rozkoszy, gdyż daje mu to poczucie spełnienia i zrealizowanego celu. Wzmacnia tez jego poczucie własnej wartości w sferze seksualnej. Czuje wówczas, że jest świetnym kochankiem. Trzeba bowiem wiedzieć, że Koziorożce wyznaczają sobie cele i uparcie dążą do ich realizacji w każdej dziedzinie życia i sfera erotyczna nie stanowi wyjątku od tej reguły. 

Ten znak zodiaku chce mieć kontrolę nad tym, co dzieje się w sypialni i stara się narzucić innym role, które im wymyślił. Lubi wyreżyserowane sceny łóżkowe.

W sprawach erotycznych nie podejmuje pochopnych decyzji.

Jest dość chłodny i ciężko go rozpalić, a nawet namówić na seks, ale gdy już się rozkręci, staje się wytrwałym i bardzo uważnym kochankiem.

Jednakże nigdy nie traci nad sobą kontroli do końca. W łóżku, podobnie jak w innych sferach, działa według swojego skrupulatnie przemyślanego i opracowanego planu.

Koziorożec dba o kondycję i siłę fizyczną na co dzień, czego efekty mogą podziwiać osoby, które idą z nim do łóżka, gdyż wykazuje się nieprzeciętną sprawnością. Jego pomysłowość nie ma granic i nic nie może jej ograniczyć. Jego nawet najbardziej doświadczeni partnerzy mogą zostać nieźle zaskoczeni, kiedy Koziorożec zacznie dzielić się z nimi swoimi głęboko na co dzień skrywanymi fantazjami seksualnymi. Owe fantazje chętnie wprowadza w życie.

Strefy erogenne tego znaku zodiaku to nogi.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam z oferty szkoleniowej. Bardzo miła atmosfera, solidne podstawy, pani prowadząca kurs była trochę wymagająca, ale to w sumie świadczy na plus. W końcu nauczyłam się wróżyć. Polecam innym, bo jednak z książek nie da się nauczyć tak, jak się coś zobaczy i otrzyma się dokładne indywidualne wskazówki.

    Marta M., Warszawa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem