fbpx
Do góry
E-Magia
User


Waga

Ten znak łatwo się podnieca, ale ma kontrolę nad swoimi żądzami i zazwyczaj stara się nie wychodzić na desperata. Wagi często pociąga osobowość kochanka, nie zaś wygląd fizyczny. Oprócz tego wrażenie na nich zrobi luksusowe otoczenie, droga restauracja, pierwszorzędny szampan na stole i ostrygi. Waga niejednokrotnie musi się powstrzymywać, przed uprawianiem seksu nagle tu i teraz, gdyż taka śmiałość mogłaby zniechęcić partnera. Trzeba przyznać, że potrafi panować nad swoimi zachciankami.

Gdy już znajdzie się w sypialni, Waga ceni sobie długą grę wstępną, najlepiej w formie niegrzecznej rozmowy. Rozgrzeje ją też taniec, piękna bielizna, a nawet striptiz – to typowy wzrokowiec. Mimo że ten znak zodiaku jest prawie zawsze gotowy na seks, to trzeba go też uwodzić i samemu wychodzić z inicjatywą. To Waga chce być zdobywana i sama raczej nie zaproponuje nowych łóżkowych zabaw. Ten znak chce poczuć, że jest pożądany i został uwiedziony.

Podczas seksu stara się zrównoważyć role obydwóch osób. Waga chce dać z siebie tyle samo, co sama otrzymała od kochanka, ale w praktyce nie zawsze jej to wychodzi i  jej kochanek może być z tego powodu nieco zawiedziony.

Ten znak zodiaku nie popisuje się w igraszkach łóżkowych zbyt dużą fantazją i nie zawsze wysila się. Nie należy do najzręczniejszych kochanków.

Uważa, że przemoc podczas wspólnych igraszek dodaje aktu fizycznej miłości pikanterii, ale trzeba pamiętać o kontrolowaniu sytuacji i zachowywaniu granic.

Jej strefy erogenne to plecy i pośladki.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam z oferty szkoleniowej. Bardzo miła atmosfera, solidne podstawy, pani prowadząca kurs była trochę wymagająca, ale to w sumie świadczy na plus. W końcu nauczyłam się wróżyć. Polecam innym, bo jednak z książek nie da się nauczyć tak, jak się coś zobaczy i otrzyma się dokładne indywidualne wskazówki.

    Marta M., Warszawa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem