Do góry
E-Magia
User


Wodnik

Miłość i seks


W tym roku poczujesz ogromny głód seksualny. Twój stały partner może mieć problem z nadążeniem za Tobą. Jeżeli jesteś singlem, to na pewno będziesz chciał sobie szybko znaleźć kogoś do niezobowiązującej i niekoniecznie długiej relacji. Pamiętaj, że inni ludzie potrafią wyczuć, kiedy ktoś chce ich wykorzystać albo potraktować jak przedmiot. Lepiej się postaraj i nie zdradzaj się z tym, że zależy Ci tylko na jednym. Głód emocji wyższych niż te fizyczne na pewno się pojawi, ale w mniejszym natężeniu. Końcówka roku, mniej więcej od połowy listopada, będzie sprzyjała wikłaniu się w nieco poważniejsze znajomości.

Rodzina i przyjaciele


Ktoś w Twojej rodzinie stanie w obliczu wielkich pozytywnych zmian, które będą miały wpływ również na Twoje życie. Pojawi się jakaś sprawa związana z krewnymi, która będzie wymagała od Ciebie podjęcia trudnej decyzji. Spędzisz sporo czasu nad dylematem, co zrobić w tej sytuacji, lecz ostatecznie okaże się, że wszystko toczy się samoistnie. Zatęsknisz za dawnymi czasami i najdzie Cię nagła ochota na odnawianie bardzo starych przyjaźni. Nie daj się zwieść przyjemnościom związanym z nostalgicznym wspominaniem dawnych dni. Gdyby te przyjaźnie miały przetrwać, przetrwałyby w sposób naturalny. Otwórz się na nowe i przestań tęsknić za starym.

Kariera i pieniądze


W pierwszym półroczu czeka Cię jakaś niespodziewana zmiana w pracy, co wybudzi Cię trochę z letargu i rutyny, w jaką popadłeś ostatnimi czasy. To nagłe pobudzenie popchnie Cię do bardzo opłacalnych działań. Intuicja podpowie Ci, jaki moment jest odpowiedni, by zająć się staraniami o podwyżkę. Nie żałuj wkładać pieniędzy w coś, co z pewnością przyniesie Ci zyski za jakiś czas. To dobry rok na sianie, warto to zrobić, nawet jeżeli na zbiory będziesz musiał trochę poczekać.

Zdrowie


Negatywne energie jesienne dosłownie Cię zbombardują. Będziesz czuł się osłabiony przede wszystkim psychicznie. Staniesz się nerwowy, nawet drobnostki będą Cię wyprowadzać z równowagi. Po stanach rozdrażnienia, przyjdą stany przygnębienia. Nie będzie to depresja, chociaż Tobie może się tak wydawać. Tak jak zwierzęta przed zimą robią zapasy żywności, tak Ty powinieneś przygotować się na jesień i zrobić zapasy tego, co wprawia Cię w dobry nastrój. Zostaw sobie na okres od października do grudnia wszystkie książki i seriale, które chcesz przerobić i masz pewność, że Ci się spodobają. Tak przygotowany nie będziesz musiał się obawiać melancholii, która będzie próbowała cię zaatakować wraz z trzecią porą roku.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Dziękuję, korzystając z Waszych usług, dostałam od życia drugą szansę. Rozwiodłam się i w wieku 40 lat zostałam sama z trójką dzieci, w dodatku otyła, bez pracy. Zamawiałam urok na powodzenie w miłości i finansowy. Szybko poznałam mężczyznę, który miał wobec mnie poważne zamiary, zaopiekował się mną i dziećmi.

    Stanisława, Sokółka

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem