Do góry
E-Magia
User


Koziorożec

Miłość i seks


Życie miłosne możesz mieć tego roku niezwykle udane, ale musisz włożyć w to trochę wysiłku. Po pierwsze, musisz pozbyć się wewnętrznej blokady, która nie pozwala Ci na łatwe wypowiadanie słów dziękuję, proszę i przepraszam. Kolejna rada specjalnie dla Ciebie brzmi: przestań ciągle o wszystko się kłócić. Życie wcale nie jest walką na taką skalę, jak sobie to wmówiłeś. Zacznij myśleć pozytywnie i bądź nastawiony do świata pozytywnie. Są sytuacje i osoby, przy których możesz pokazać swoją wrażliwszą stronę. Rok naprawdę będzie sprzyjający aspektom miłosnym dla Twojego znaku, ale nic nie przyjdzie samo, jeżeli nie zmienisz swoich starych nawyków. Jeśli zmienisz swoje nastawienie czeka, Cię sporo miłosnych uniesień.

Rodzina i przyjaciele


W tym roku możesz zrozumieć, co znaczy powiedzenie, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Spodziewaj się małych utarczek, które z czasem przerodzą się w wielkie konflikty, co do których nikt nie będzie mógł zostać obojętny. Możesz być tym mądrzejszym i pierwszy wyciągnąć rękę na zgodę, ale czy Twoje ego pozwoli Ci przełknąć dumę i ustąpić? W tym roku grono Twoich przyjaciół najpierw się uszczupli, a potem powiększy o nowe osoby. Ci, którzy odejdą od Ciebie, będą mieli w swoim mniemaniu ważniejsze sprawy, niż spędzanie czasu w Twoim towarzystwie. Ci, którzy pojawią się jako nowi przyjaciele, szybko zaskarbią sobie Twoją sympatię dzięki poczuciu humoru. Na długi czas staną Ci się bliskimi osobami i w razie potrzeby udzielą wsparcia.

Kariera i pieniądze


Nie masz co oczekiwać wielkiej gotówki bez pracy. Ten rok chce nauczyć pracowitości wszystkie Koziorożce, które dotąd się obijały. Nie przestawaj się uczyć, bo nowe umiejętności często równają się wyższej pensji. Spróbuj zawalczyć o swoje marzenia zawodowe. Włóż w to dużo wysiłku, opłaci się. Co to będzie? Awans? Podwyżka? A może chcesz po prostu załatwić sobie dłuższą przerwę obiadową? Uparcie dąż do celu i nie przejmuj się przeszkodami, gdyż nie jest ich tak dużo, jak sobie wmawiasz.

Zdrowie


Pogoda wiosną i jesienią będzie zdradliwa, raz pokaże Ci słońce, by po chwili spuścić na Ciebie zimny deszcz. Staraj się być przygotowanym na takie okoliczności. Zawsze miej przy sobie coś ciepłego, co narzucisz na ramiona, gdyby nagle się ochłodziło. Rok ten wystawi na próbę Twoją odporność. Zwykłe przeziębienie może skutkować w Twoim przypadku długim leżeniem pod kocem. Pamiętaj, nawet gdy świeci słońce, zapobiegawczo weź ze sobą parasol. Szczególnie dbaj o gardło i płuca.

 

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Dziękuję, korzystając z Waszych usług, dostałam od życia drugą szansę. Rozwiodłam się i w wieku 40 lat zostałam sama z trójką dzieci, w dodatku otyła, bez pracy. Zamawiałam urok na powodzenie w miłości i finansowy. Szybko poznałam mężczyznę, który miał wobec mnie poważne zamiary, zaopiekował się mną i dziećmi.

    Stanisława, Sokółka

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem