Do góry
E-Magia
User


Skorpion

Miłość i seks


W tym roku najdzie Cię ochota na zmiany w sferze uczuciowej. Jeśli do tej pory byłeś notorycznym, bawiącym się podrywaczem, zaczniesz fantazjować o znalezieniu sobie stałego partnera albo nawet o założeniu rodziny. Analogicznie, jeżeli jesteś osobą w związku, ten rok ściągnie na Ciebie natarczywe myśli o zawieraniu luźnych znajomości i o jednorazowych przygodach. Pamiętaj, że świat uczuć to grząski grunt i lepiej przemyśleć każdy swój ruch i to najlepiej kilka razy, aby nikt nie poczuł się zraniony i nie uznał Cię za wroga.

Rodzina i przyjaciele


Twoją rodzinę czeka kilka prób zesłanych przez los. Być może dojdzie do jakiegoś kryzysu i rozłamów. Czeka Cię wiele dylematów związanych z zaufaniem wobec najbliższych. Może dojść nawet do tego, że zwątpisz w instytucję, jaką jest rodzina. W szczególności miej się na baczności w kwestiach relacji ze swoim rodzeństwem. Nie wykłócaj się niepotrzebnie, bo potrzebujesz braci czy sióstr. Najtrwalsza, kosmiczna i nierozerwalna więź łączy Cię właśnie z nimi, uszanuj to i zadbaj o ową więź. W tym roku prawdopodobnie znajdziesz swojego najlepszego przyjaciela. Takiego na całe życie, z którym możesz o wszystkim porozmawiać i któremu możesz powierzyć każdą swoją myśl. Pojawi się w jakimś niespodziewanym momencie, a poznasz go po uprzejmości, w której nie będzie żadnej fałszywej nuty.

Kariera i pieniądze


Dobry rok na walkę o awanse w pracy. Musisz się skupić i zastanowić, czy firma do której należysz oferuje Ci to, czego oczekujesz pod kątem rozwoju i samodoskonalenia. Skorpiony nie lubią, gdy ogarnia je uczucie stania w miejscu, więc jeśli to poczujesz, powinieneś się rozejrzeć za nowymi możliwościami. Rynek pracy bardzo potrzebuje takich pilnych i aktywnych ludzi jak Ty, ale pamiętaj, żeby najpierw znaleźć nowe zatrudnienie, a dopiero potem się zwalniać. Do Twojej głowy powrócą nagle jakieś stare pomysły na szybkie wzbogacenie się. Większość z nich powinieneś szybko zignorować, bo zapewne przyniosą straty, ale jedna ze starych idei będzie miała okazję zostać zrealizowana właśnie w tym roku.

Zdrowie


Tak, masz rację, praca jest ważna, ale nie powinieneś z nią przesadzać. Przeanalizuj dobrze, czy nie zmierzasz powoli w objęcia pracoholizmu. A może już stałeś się uzależniony od swoich obowiązków? Pomyśl o najlepszych formach wypoczynku dla siebie. Nawet krótki spacer, podczas którego nie rozmyślasz o sprawach związanych z firmą, jest już sukcesem. W tym roku powinieneś również zadbać o swoje nerki i układ moczowy.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam z oferty szkoleniowej. Bardzo miła atmosfera, solidne podstawy, pani prowadząca kurs była trochę wymagająca, ale to w sumie świadczy na plus. W końcu nauczyłam się wróżyć. Polecam innym, bo jednak z książek nie da się nauczyć tak, jak się coś zobaczy i otrzyma się dokładne indywidualne wskazówki.

    Marta M., Warszawa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem