Do góry
E-Magia
User


Lew

Miłość i seks


Świetny rok, aby się urządzić i ustatkować. Jeżeli Ty też uznasz, że już pora na poważny związek, to wszechświat na pewno Ci w tym pomoże. Poszukując solidnego partnera, nie skupiaj się na nowych, świeżo poznanych osobach. Rozejrzyj się dokładnie w swoim codziennym otoczeniu, tam czekają Cię prawdziwe skarby. Jeśli stwierdzisz, że nie nadszedł jeszcze Twój czas na budowanie poważnej relacji i wciąż chcesz spędzać czas na ciągłych flirtach, to nie zawiedziesz się. W szczególności letni okres będzie sprzyjał przelotnym romansom. Lwy będące już w związkach podczas wakacji będą wystawione na wiele pokus. Będą musiały podjąć trudne decyzje i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chwila przyjemności jest warta ryzykowania ładu w małżeństwie.

Rodzina i przyjaciele


Zapowiada się rok nieporozumień w rodzinie. Ktoś zasieje ziarno niezgody wśród Twojej rodziny i owe ziarno bardzo szybko wykiełkuje, niosąc ze sobą wiele kłótni i stresu. Większość sporów powinna zostać wyjaśnionych do końca roku. Ty w tym wszystkim powinieneś nie dać ponieść się emocjom, skupić się na faktach, a nie na domysłach i nie oskarżać innych na podstawie plotek. Ktoś, kogo uważasz za bliskiego druha popadnie w kłopoty i tylko Ty będziesz w stanie udzielić mu pomocy. Poznasz kogoś nowego w pracy, a znajomość ta może przerodzić się w ogromną przyjaźń.

Kariera


Twoja ścieżka rozwoju w pracy powinna być teraz prosta i gładka bez żadnych gwałtownych zakrętów i bez żadnych wybojów. Szybko osiągniesz swoje cele. Będziesz zbierał to, co zasiałeś w poprzednich latach. Zrozumiesz, że ciężka praca się opłaca, chociaż czasem zyski przychodzą z opóźnieniem. To rok, gdzie niejeden Lew wyjdzie na swoje i będzie miał szanse zaoszczędzić sporą gotówkę na przyszłe lata. Pamiętaj, że wszechświat pomaga tym, którzy się dzielą, nie unikaj więc akcji charytatywnych. Takie postępowanie może Ci tylko wyjść na dobre.

Zdrowie


Zdanie użyte przy opisie Twoich zmian w karierze i finansach, może być użyte również w sprawach powiązanych ze zdrowiem. Będziesz zbierał to, co zasiałeś w poprzednich latach. Wszystkie szkodliwe nałogi, z którymi walki nie chciałeś do tej pory podjąć, zabiorą głos w kwestii funkcjonowania Twojego organizmu. Picie, palenie czy obżarstwo dadzą o sobie głośno znać, a Ty przyparty do ściany będziesz musiał podjąć radykalne środki, aby wyjść ze stanu. Jeżeli natomiast jesteś Lwem, który zwykł dbać o siebie i nie miał w zwyczaju wystawiać swojego organizmu na działania szkodliwych substancji, to w tym roku będziesz tryskać energią.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam z oferty szkoleniowej. Bardzo miła atmosfera, solidne podstawy, pani prowadząca kurs była trochę wymagająca, ale to w sumie świadczy na plus. W końcu nauczyłam się wróżyć. Polecam innym, bo jednak z książek nie da się nauczyć tak, jak się coś zobaczy i otrzyma się dokładne indywidualne wskazówki.

    Marta M., Warszawa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem