fbpx
Do góry
E-Magia
User


Rak

Miłość i seks


Chorobliwa nieśmiałość to Twój największy wróg w relacjach międzyludzkich i najbardziej oczywiście będzie Ci przeszkadzać w poszukiwaniu partnera. Niepewność i wstydliwość są wpisane w Twój znak zodiaku, ale uwierz, jest wiele Raków, które znalazły sobie kogoś do pary. Rok ten będzie rokiem, w którym okazji do zapoznania kogoś nowego będzie sporo. Najlepiej szukać w miejscach powiązanych z Twoimi pasjami. Idź na koncert ulubionej kapeli, może zlot fanów jakiegoś gatunku filmowego. W tym roku każdy dzień jest dobry, aby kogoś znaleźć. Ci, którzy obecnie cieszą się byciem w związku, mają przed sobą przyjemny rok. Energie kosmosu sprzyjają Rakom w udanych związkach. Ten rok będzie weryfikować, czy nie tworzysz ze swoim partnerem toksycznej pary. 

Rodzina i przyjaciele


Podczas jesieni możesz poczuć się ciasno w otoczeniu swojej rodziny. Mogą przyjść Ci do głowy pomysły, że nie chcesz już być częścią tej zbiorowości, że chciałbyś być samodzielną osobą. Kiedy liście już całkowicie opadną i spadnie śnieg, zrozumiesz. że rodzina to wielka wartość sama w sobie. Ten rok nie będzie okresem nowych przyjaźni, to czas na pielęgnowanie tych starych relacji. Kilkoro przyjaciół poprosi Cię w tym roku o pomoc w ich własnych obowiązkach, z którymi nie do końca sobie radzą. Jak to masz w naturze, zgodzisz się podać pomocną dłoń i nie pożałujesz. Gdy sam wpadniesz w jakieś tarapaty, nie będzie brakować osób chętnych, aby przybiec Ci z pomocą.

Kariera i pieniądze


Twoi współpracownicy będą chcieli wciągnąć Cię w jakiś firmowe intrygi i zmawianie się przeciwko innym. Nie daj się wmanipulować w żadne gierki. W pracy skup się na uczciwym wykonywaniu swoich obowiązków, a do końca tego roku powinieneś poczuć się doceniony przez przełożonych.  Możesz spróbować swoich sił w grach liczbowych, ale nie wydawaj na nie zbyt dużo, bo jeśli się wciągniesz a zabawa nie przyniesie zysków. Szczęście powinno Ci dopisywać w sferze finansowej przy okazji każdej pełni księżyca. Podczas nowiu natomiast staraj się nie podejmować żadnych ważnych decyzji dotyczących pieniędzy.

Zdrowie


Organizm będziesz mieć w dobrej formie, inaczej sprawa ma się z Twoim duchem. Samotność jest szkodliwa, nie zamykaj się w sobie, spróbuj więcej wychodzić i spróbuj kogoś poznać. Od wiosny do końca roku możesz być nieco nadwrażliwy i brać wszystko do siebie. Spróbuj odciąć się i zdystansować od otoczenia, które wpędza Cię w negatywne stany. Dzień spędzony raz na jakiś czas na łonie natury też powinien przynieść Ci ukojenie.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam i ja i mama, okazało się, że ciąży na nas klątwa rodowa. Miałam łzy w oczach, gdy wszystko zaczęło się w naszym życiu zmieniać na dobre. Żadne pieniądze nie wynagrodzą tego, co dla nas zrobiliście. Życzę wszystkiego dobrego i będę wszystkim polecać. Dziękuję z całego serca za okazaną nam pomoc i za ten rabat.

    Aniela, Rzeszów

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem