fbpx
Do góry
E-Magia
User


Ryby

Ryby to prawdziwi filantropi, czuli na cudzą krzywdę i chcący pomagać innym, nawet jeśli łączy się to z zaniedbaniem własnych spraw. W parze z wrażliwością idą wielkie umiejętności twórcze i kreatywność. Nie można o Rybach powiedzieć, że stąpają twardo po ziemi. Brak zdecydowania i odwlekanie podjęcia decyzji powoduje, że jest bardzo dużo spraw, które mogą je przerosnąć. Najczęściej uciekają wtedy w świat marzeń i fantazji, gdzie mogą czuć się bezpiecznie, ale prędzej czy później rzeczywistość w końcu ich odnajdzie i będzie wymagała radykalnych działań. Wieczne uciekanie od swoich problemów, a zarazem angażowanie się w cudze, to dosyć zgubna strategia życiowa.

Większość Ryb nigdy nie chce dorosnąć. Nie są zwolennikami pracy pod presją, na wykonanie powierzonych zadań chcą mieć dużo czasu i spokojne warunki.

Potrzebują bezpiecznej atmosfery w pracy i życzliwych ludzi wokoło, więc nigdy nie wikłają się w jakieś konflikty czy intrygi pomiędzy pracownikami. Również w sferze zawodowej własne korzyści są dla nich mniej istotne niż czyjeś powodzenie. Nie biorą udziału w rywalizacji o wysokie stołki, co nie oznacza wcale, że nie zdobywają awansów. Jeśli chodzi o wyższe funkcje sprawowane w firmach, Ryby świetnie sprawdzają się na stanowiskach pomocniczo-wspierających, jak na przykład zastępca kierownika. Ten znak zodiaku ma tendencje do fantazjowania, również w kwestiach związanych z finansami. Ryby z całych sił wierzą, że fortuna sama do nich przyjdzie pod postacią spadku czy wielkiej wygranej na loterii. Muszą nauczyć się panować nad swoją rozrzutnością i chęcią rozdawania dóbr materialnych. Życie romantyczne jest mocno zakorzenione w tym znaku. Rozmarzone od dziecka Ryby zawsze będą poszukiwać pięknej miłości jak z bajek czy filmów. Same są bardzo opiekuńczymi i uczciwymi kochankami, niełatwo znoszą rozstania. Najlepszą opcją w tym przypadku będzie znalezienie swojego przeciwieństwa, kogoś kto potrafi poradzić sobie z zakrętami losu i nogi ma twardo przytwierdzone do ziemi. Ryby to dowód na teorię, że tysiące chorób można wmówić swojej podświadomości, doprowadzając do autentycznych problemów ze zdrowiem. Studiowanie wszelkich leksykonów medycznych i próby zapobiegania schorzeniom, których się nie ma to też nie najlepszy pomysł. Wyobrażenia Ryb o wielkiej miłości czy wzbogaceniu się na hazardzie mogą się nie ziścić, ale te o przewlekłych chorobach niestety urzeczywistniają się bardzo szybko. Z realnych zagrożeń należy zauważyć, że ten znak zodiaku definiuje osoby, które mają sporą tendencję do uzależnień, najczęściej tych najszkodliwszych.

Sławne Ryby

Michał Anioł, Victor Hugo, Albert Einstein, Andrzej Wajda, Elizabeth Taylor, Michael Caine, Sharon Stone, Chuck Norris, Bruce Willis, Rihanna, Zdzisław Beksiński, Fryderyk Chopin, Andrzej Grabowski, Antonio Vivaldi.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Dziękuję, korzystając z Waszych usług, dostałam od życia drugą szansę. Rozwiodłam się i w wieku 40 lat zostałam sama z trójką dzieci, w dodatku otyła, bez pracy. Zamawiałam urok na powodzenie w miłości i finansowy. Szybko poznałam mężczyznę, który miał wobec mnie poważne zamiary, zaopiekował się mną i dziećmi.

    Stanisława, Sokółka

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem