fbpx
Do góry
E-Magia
User


Wodnik

Dla Wodników najważniejsza jest wolność i niezależność, ponieważ są przeciwnikami wszelakich konwenansów i norm rządzących współczesną rzeczywistością.

Ich świadomość ograniczeń, jakie rządzą dzisiejszym społeczeństwem budzi w nich potrzebę otwierania oczu innym ludziom. Zdaniem ludzi spod tego znaku wszyscy żyjemy w klatkach, których drzwi należy wyważyć i Wodniki aktywnie o to walczą, wprowadzając zmiany wszędzie, gdzie się pojawią. Lubią wyzwania umysłowe i twórcze, potrafią wybiegać myślą naprzód. Wodniki to wizjonerzy i odkrywcy.

Nie szczędzą sił, aby polepszyć życie na tej planecie, nawet jeśli zdają sobie sprawę, iż wiele z ich nowatorskich idei to utopie.

W pracy Wodniki nie zabiegają o wysokie stanowiska. Najbardziej zależy im na usamodzielnieniu się i zaspokojeniu niezbędnych potrzeb. Nie lubią powtarzalności w obowiązkach, zazwyczaj chwytają się zajęć, w których można wykazać się umiejętnościami twórczymi. Wszelkie regulaminy i przepisy w miejscu pracy najchętniej wrzuciłyby do kosza. Satysfakcja z ukończenia zadania zwykle jest dla nich wystarczającą gratyfikacją. Osoby urodzone pod tym znakiem nie przykładają dużej wagi do pieniędzy. Cieszy je zamożność na poziomie gwarantującym niezależność i możliwość życia na własny rachunek. Mimo, że nie szukają sposobów na budowanie gigantycznej fortuny, pieniądze i tak ich znajdują. Ich potrzeba pomagania innym daje o sobie znać w sytuacjach, gdy spotykają kogoś z problemami finansowymi. Wodniki nie najlepiej czują się w poważnych związkach. Wychodzą z założenia, że ta druga osoba ich ogranicza, co kłóci się z ich ogromną potrzebą wolności i wzniosłych uniesień. Ludzie spod tego znaku dobrze czują się w swoim własnym towarzystwie, samotność – jakby dokuczliwa nie była, nie oznacza dla nich końca świata. Lubią otaczać się wieloma przygodnymi partnerami, z którymi zawierają przyjaźnie na długie lata, nie wchodząc jednak w ramy związku. Wieczne zamartwianie się o sprawy swoje, bliskich czy całego świata nie będzie pozytywnie odbijało się na ich zdrowiu. Ciągłe troski i stres, mogą ściągnąć na Wodniki bezsenność. Powinny też pamiętać o sporcie i odpoczynku, który zajmie w jakiś przyjemny sposób ich umysł. Bagatelizowanie tematu regularnych posiłków i zrównoważonej diety to również cecha tego znaku, która może mieć w przyszłości nie najlepsze skutki dla organizmu. Wodniki muszą uważać na alkohol i inne używki, bo łatwo mogą popaść w uzależnienie. Istnieje ryzyko chorób związanymi z kośćmi, układem krwionośnym i nerwowym.

Sławne Wodniki

Virginia Woolf, Michael Jordan, Abraham Lincoln, Galileusz, Shakira, Juliusz Verne, Krzysztof Kamil Baczyński, James Dean, Joe Pesci, Oprah Winfrey, Justin Timberlake, Doda, Wolfgang Amadeusz Mozart, Mariusz Pudzianowski.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Dziękuję, korzystając z Waszych usług, dostałam od życia drugą szansę. Rozwiodłam się i w wieku 40 lat zostałam sama z trójką dzieci, w dodatku otyła, bez pracy. Zamawiałam urok na powodzenie w miłości i finansowy. Szybko poznałam mężczyznę, który miał wobec mnie poważne zamiary, zaopiekował się mną i dziećmi.

    Stanisława, Sokółka

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem