fbpx
Do góry
E-Magia
User


Koziorożec

Mówiąc o Koziorożcach, mamy do czynienia z ludźmi poważnymi i praktycznymi.

Mówiąc o Koziorożcach, mamy do czynienia z ludźmi poważnymi i praktycznymi. Koziorożce są ambitne, wytyczają sobie drogę do celu i konsekwentnie nią podążają, nie marnując czasu na czynniki niezwiązane z ich zamierzeniami. Są cierpliwe, nie oczekują fajerwerków i nie potrafią się zadowolić szybkimi nagrodami. Wolą realizować swoją ambicję krok po kroku według wcześniej wymyślonego planu, nawet jeśli miałoby to zająć kilka lat. Wielu chciałoby odznaczać się taką dyscypliną jak Koziorożce.

Ten znak to uosobienie racjonalizmu i zaprzeczenie bujania w obłokach. Koziorożec ceni ciężką pracę i wierzy, że poprzez nią wiedzie ścieżka do sukcesu.

W pracy Koziorożce lubią się rozwijać, uczyć  nowych rzeczy i stopniowo powiększać swoje kwalifikacje. Ludzie, którzy pracują z reprezentantem tego znaku, mogą nie obdarzyć go sympatią ze względu na jego dokładność i efektywność. Awans dla Koziorożca, który tego chce, to tylko kwestia czasu. Jako szef będzie wymagał od podwładnych cech, które sam posiada, czyli przede wszystkim konsekwencji i zaangażowania. Jako że znak ten odznacza się umiejętnością rozważnego myślenia, urodzeni w nim zawsze będą doceniać, jak istotnym czynnikiem we współczesnych czasach jest pieniądz. Mając na uwadze swoje bezpieczeństwo i dobro, Koziorożec będzie wkładał mnóstwo energii w proces ustabilizowania się oraz zdobycie niezależności finansowej. Kiedy już do tego dojdzie, będzie mógł ruszyć z realizacją kolejnych pomysłów na siebie. Sukcesy w życiu uczuciowym nigdy nie będą stanowiły dla Koziorożców sprawy priorytetowej. Wielu z nich to samotnicy skupieni na dążeniach do sukcesu w innych dziedzinach niż miłość. Są głęboko przekonani o swojej samowystarczalności, a wszelkie myśli o dzieleniu swojego życia z drugą osobą starają się zagłuszyć i ignorować. Droga do ich serca nie należy do łatwych, ale jeżeli komuś w końcu się uda, to może być pewnym, że zostanie obdarzony pełną namiętności, gorącą i szczerą miłością, a przede wszystkim poczuciem bezpieczeństwa i wsparciem.Wśród Koziorożców jest wielu stulatków, co oczywiście nie jest jednoznaczne z tym, że nie cierpią z powodu chorób. Słabe punkty u osób spod tego znaku zodiaku znajdują się przede wszystkim w układzie kostnym i trawiennym. W ich życiu, opartym na pogoni za wyznaczonymi celami, mogą przydarzyć się liczne niepowodzenia, co może skończyć się skrajnym pesymizmem lub problemami psychicznymi. Na ogół jednak Koziorożec, dzięki swojemu zdrowemu stylowi życia, nie ma problemów z samopoczuciem.

Sławne Koziorożce

Marlena Dietrich, Joanna d'Arc, Stanisław Wyspiański, Mao Tse-Tung, Al Capone, Richard Nixon, Martin Luther King, Muhammad Ali, Elvis Presley, Anthony Hopkins, Jim Carrey, Adam Mickiewicz, Denzel Washington, Nicolas Cage, Anna Przybylska, Isaac Newton.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Wróżby jak najbardziej zgodne z prawdą, dzwoniłam już pięć czy sześć razy i za każdym razem dobrze trafiłam. Najlepsze jest to, że wróżka za każdym razem przedstawia się z imienia i nazwiska, a nie tylko pseudonimem jak na innych liniach. W jakiś sposób wzbudza to zaufanie, brawo, oby tak dalej!

    Marlena Zatońska, Trzebinia

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem