fbpx
Do góry
E-Magia
User


Strzelec

Pod znakiem Strzelca rodzą się osoby pełne energii i entuzjazmu. Bardzo często przypisuje się im uczciwość. Są bohaterscy i bardzo chętnie stają w obronie słabszych istot. Wizerunek jest dla nich bardzo ważny, przywiązują dużą wagę do tego, jak wyglądają, w co się ubierają i czym się otaczają. Strzelce mają uczulenie na nudę, najlepiej czują się, kiedy wokół nich sporo się dzieje, lubią niespodzianki i nie mają problemu z dostosowywaniem się do zmian w ich życiu. Ten znak zodiaku, to jeden z tych, które stawiają na rozwój, poznawanie świata oraz praw, które nim żądzą, łącznie z tymi nadnaturalnymi. Mimo wrodzonego optymizmu, często popadają ze skrajności w skrajność, od smutku i rozpaczy do niczym niepohamowanej euforii.

Pogoda ducha i pracowitość to wyróżniki, które gwarantują Strzelcom powodzenie w życiu zawodowym.

Praca musi być dla nich jednak interesująca, gdyż nie znoszą stagnacji i rutyny. Wszystkie Strzelce lubią się wykazywać, stąd ciągnie ich do branż, gdzie mogą wystąpić niespodziewane komplikacje, z którymi będą mogły się zmagać. Osoby w tym znaku bardzo cenią pieniądze. Kiedy znajdują pracę, która ich satysfakcjonuje, łatwo osiągają niezależność finansową i zaczynają skupiać się na powiększaniu swoich bogactw oraz prestiżu. Ich chęć pomagania innym jest też widoczna w sferze finansowej, hojnie udzielają się charytatywnie i nie mają problemu, aby udzielić komuś pożyczki. Ludzie lgną do Strzelców przyciągnięci przez ich pozytywne podejście do życia i nieskończone pokłady radości. Same Strzelce natomiast są poszukiwaczami przygód, również w relacjach międzyludzkich. Czerpią ogromną przyjemność z podbijania serc przedstawicieli płci przeciwnej. Potrafią być wierne, ale tylko wtedy, gdy związek dostarcza im wielu wrażeń. W obliczu nudy Strzelec będzie szukał innych alternatyw i możliwości rozerwania się. Strzelec znajduje stałego partnera zazwyczaj dopiero w dojrzałym wieku, gdy już zdąży się wyszumieć. Aktywne i pełne ruchu życie wpływa na dobre zdrowie oraz siłę ciała i ducha. Osoby spod znaku Strzelca mimo aktywności, mogą jednak być narażone na schorzenia związane z układem kostno-mięśniowym, pokarmowym, nerwowym i krążenia. Strzelce powinny wystrzegać się grzechu obżarstwa, w szczególności na uwadze powinny mieć ograniczenie tłustych potraw. Wielkie szczęście da im też uprawianie sportów ekstremalnych, takich jak wspinaczka, kitesurfing czy snowboard. Ważne jednak, by przy tym na siebie nieustannie uważały, bo mają skłonność do kontuzji!

Sławne Strzelce

Adam Małysz, Alexandre Gustave Eiffel, Winston Churchill, Woody Allen, Britney Spears, Robert Kubica, Bruce Lee, Katarzyna Skrzynecka, Agnieszka Włodarczyk, Charles de Gaulle, Mark Twain, Ozzy Osbourne, Nelly Furtado, Christina Aguilera, Steven Spielberg.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam z oferty szkoleniowej. Bardzo miła atmosfera, solidne podstawy, pani prowadząca kurs była trochę wymagająca, ale to w sumie świadczy na plus. W końcu nauczyłam się wróżyć. Polecam innym, bo jednak z książek nie da się nauczyć tak, jak się coś zobaczy i otrzyma się dokładne indywidualne wskazówki.

    Marta M., Warszawa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem