fbpx
Do góry
E-Magia
User


Skorpion

Skorpiony wręcz rozsadza energia, co przekłada się na wytrwałość i determinację w realizacji celów, ale objawia się też w wielu przypadkach pod postacią problemów z kontrolowaniem emocji. Silny temperament łączy się u nich z mocno rozwiniętymi umiejętnościami analitycznymi, co tworzy umysł stratega, który nie poprzestaje na planowaniu i nie boi się działać. To znak ludzi z silną psychiką, którzy są w stanie osiągnąć to, co sobie założyli dzięki uporowi i potężnej woli walki. Lubią oni podejmować wyzwania i mają problem z przyznaniem się do porażek. Warto mieć w obok kogoś spod tego znaku, bo to silni i wytrzymali ludzie, na pomoc których można liczyć. Skorpiony bywają agresywne i zazwyczaj atakują pierwsze.

Skorpion zawsze prze do przodu, nie patrząc na trudności. Taka osobowość sprawdzi się w każdej pracy i na każdym stanowisku.

Będzie stale świecił przykładem, zarówno w roli podwładnego, jak i osoby decyzyjnej. Skorpion pracuje przede wszystkim dla pieniędzy, jest materialistą i nie ma zamiaru się z tym kryć. Szuka pieniędzy nie tylko w pracy. Nie boi się ryzykownych przedsięwzięć i często próbuje szczęścia w grach losowych. Respektuje siłę i wartość pieniądza, wie, jak wysoko może go to wywindować. Zależy mu na osiągnięciu prestiżu i wysokiej pozycji w hierarchii społecznej. Pragnie być podziwiany przez resztę świata w każdej dziedzinie życia. Miłość to też płaszczyzna, gdzie takie osoby będą wyznaczały sobie cele i trwale będą do nich dążyć, nie bacząc na konsekwencje. Nie akceptują odmów, nawet w okolicznościach niewinnego flirtu. Ten znak, jeżeli pokocha to maksymalnie. Są Skorpiony, które kochają jedną osobę przez całe życie. Reprezentanci tego znaku lubią oddzielać prawdziwe uczucia od stosunków fizycznych, co tłumaczą sobie w taki sposób, że miłość do jednej osoby wcale nie przeszkadza w posiadaniu większej ilości partnerów. Sprawia to, że dogadać się mogą tylko z bardzo tolerancyjnymi partnerami, a dla tych słabszych będą źródłem smutku i niespełnienia. Skorpiony mogą pochwalić się świetnym zdrowiem. Jeżeli los zgotuje im już jakąś chorobę, to jej wyleczenie staje się po prostu kolejnym konkretnym celem do osiągnięcia. Mogą przytrafić im się problemy żołądkowe lub z układem moczowym. Niekiedy Skorpiony miewają schorzenia powiązane z narządami płciowymi. Sytuacja walki z chorobą nie jest dla tego znaku taka prosta, kiedy w grę wchodzą kłopoty natury psychicznej. Twardy Skorpion musi wtedy przyznać się do słabości, przełknąć dumę i poprosić kogoś o pomoc.

Sławne Skorpiony

Fiodor Dostojewski, Pablo Picasso, Charles de Gaulle, Maria Antonina, Maria Skłodowska-Curie, Leonardo DiCaprio, Diego Armando Maradona, David Guetta, Julia Roberts, Owen Wilson, Leszek Kołakowski, Janusz Korwin-Mikke.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Dziękuję, korzystając z Waszych usług, dostałam od życia drugą szansę. Rozwiodłam się i w wieku 40 lat zostałam sama z trójką dzieci, w dodatku otyła, bez pracy. Zamawiałam urok na powodzenie w miłości i finansowy. Szybko poznałam mężczyznę, który miał wobec mnie poważne zamiary, zaopiekował się mną i dziećmi.

    Stanisława, Sokółka

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem