fbpx
Do góry
E-Magia
User


Waga

Dominujące cechy w przypadku Wagi to potrzeba równowagi i poczucie sprawiedliwości. Wagi posiadają świetną intuicję i umiejętność patrzenia na wszystkie sprawy obiektywnie, co czyni je najlepszym kandydatem do rozwiązywania wszystkich sporów i kłopotów. Wykazują miłe usposobienie w stosunku do innych ludzi, są świetne w rozstrzyganiu konfliktów, ale nigdy same ich nie prowokują i za wszelką cenę wolą nie dążyć do sprzeczek. W obliczu jakichkolwiek nieporozumień, wolą stać z boku jako bezstronny obserwator. Właśnie to powoduje, że ich osądy zawsze są trzeźwe i bezstronne. Reprezentanci tego znaku zodiaku posiadają wewnętrzny kodeks, do którego się stosują. Nie mają w zwyczaju łamania swoich własnych zasad, ponieważ czuliby się z tym bardzo niekomfortowo, a dla Wag bardzo istotne są harmonia i równowaga – przede wszystkim wewnątrz samych siebie.

Zawody związane z komunikacją, to te, w których najlepiej realizują się Wagi.

Niechęć do rywalizacji i potrzeba życia z innymi w harmonii, sprawiają, że nie mają potrzeby walki o awans i wysokie stanowiska. Bywają leniwe i zdarza im się nie dotrzymywać terminów. Długo szukają swojego powołania i zajęć, które będą wykonywać całym sercem i z wielkim zaangażowaniem. Nie odczuwają przymusu zdobywania w swoim życiu niepoliczalnych bogactw, chcą trwać w takim dostatku, aby prowadzić wygodny żywot, mając zapewnione po prostu wszystkie niezbędne potrzeby. W posługiwaniu się pieniędzmi są to ludzie rozsądni. Wagi łatwo zjednują sobie ludzi, ponieważ starannie dobierają słowa, aby nikogo nie urazić. W sprawach miłosnych nierzadko dają się ponieść emocjom, bardzo lubią się zakochiwać i angażować w kontakty z potencjalnym partnerem, nawet jeżeli znajomość nie należy do długich. Wagi zazwyczaj wiedzą, co zrobić, aby związek, w który wchodzą uczynić szczęśliwym. Tutaj też najważniejsze jest dążenie do równowagi i harmonii. Wagi są niestety chorowite, mogą się im przydarzyć zarówno schorzenia związane z ciałem, jak i z umysłem. Układy moczowy, oddechowy, kostny i krążeniowy powinny być stale przedmiotem uwagi osób spod tego znaku zodiaku. Każdemu w życiu przytrafiają się porażki, ale w przypadku Wag, odbijają się one dość dotkliwie na ich kondycji psychicznej. W takich przypadkach oczywiście konieczna jest pomoc specjalisty. Prawdę mówiąc, Wagi to najbardziej chorowity znak zodiaku, więc muszą się o siebie szczególnie troszczyć. Czynnikami wpływającymi na ich dobre samopoczucie jest czas spędzony z przyjaciółmi i na łonie natury.

Sławne Wagi

Mahatma Gandhi, John Lennon, Lech Wałęsa, Brigitte Bardot, Roger Moore, Eminem, Maria Dąbrowska, Snoop Dogg, Katarzyna Cichopek, Will Smith, Kate Winslet, Fryderyk Wilhelm Nietzsche, Alfred Nobel, Oskar Wilde.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam z oferty szkoleniowej. Bardzo miła atmosfera, solidne podstawy, pani prowadząca kurs była trochę wymagająca, ale to w sumie świadczy na plus. W końcu nauczyłam się wróżyć. Polecam innym, bo jednak z książek nie da się nauczyć tak, jak się coś zobaczy i otrzyma się dokładne indywidualne wskazówki.

    Marta M., Warszawa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem