fbpx
Do góry
E-Magia
User


Panna

Zanim zacznie się działać, trzeba to kilka razy przemyśleć i stworzyć plan – tak brzmi niepisane motto ludzi urodzonych pod znakiem Panny. Wielu mogłoby uczyć się od Panien wystrzegania się pochopnych akcji i zachowań. Dla tego znaku nie ma miejsca na ryzyko czy spontaniczność. Wszystko musi być dokładnie poukładane, opisane i posegregowane. Dla niektórych osób taka skrupulatność i szczegółowość przy planowaniu mogą wydawać się przesadne i opóźniające właściwe przedsięwzięcia, ale prawda jest taka, że kiedy Panna ruszy już ku swoim celom, nic po drodze jej nie zaskoczy. Będzie świetnie przygotowana na każdą ewentualność i wszelakie komplikacje. Właśnie takie działania przynoszą najlepsze rezultaty.

Sprawy miłosne to też nie jest obszar, gdzie można działać lekkomyślnie – bardzo słuszne stanowisko.

Niektórzy ludzie nie przepadają za Pannami, ze względu na ich stałe dążenie do perfekcjonizmu i przywiązywanie sporej wagi do pozornie nieistotnych detali. Wszystko napisane powyżej, w przełożeniu na życie zawodowe czyni z Panien doskonałych pracowników. Jeśli chodzi o planowanie i kontrolowanie własnej pracy, są w stanie przewyższyć kompetencjami swoich własnych przełożonych. Nie wszystkie Panny nadają się jednak na szefów, ich skrupulatność i drobiazgowość mogą przysporzyć im wielu wrogów wśród podwładnych, którzy nie przejawiają potrzeby dążenia do perfekcyjnych wyników. Panny wierzą, że najlepszą drogą do zyskania pieniędzy jest praca. Nie będą zainteresowane hazardem czy innymi drogami na skróty, które obiecują szybkie wzbogacenie się. Praca wymarzona dla nich to księgowość, ekonomia, katalogowanie, a nawet pisarstwo. Dzięki ostrożności w takich kwestiach, Panna być może będzie działać wolno i nie zbuduje zbyt prędko doświadczenia, ale uchroni ją to od wielorakich rozczarowań i złamanego serca. Panny są nieśmiałe, wyrażanie swoich uczuć i emocji nie przychodzi im łatwo. Długo budują relację, zanim zdecydują się obdarzyć kogoś zaufaniem. Są wiernymi partnerami i ciągnie je do osób, przy których mogą czuć się bezpiecznie. Dążą do stabilizacji. Panny wychodzą z założenia, że profilaktyka zawczasu, to klucz do cieszenia się dobrym zdrowiem i tu znów mają rację. Znają się na chorobach i starają się im zapobiec, nawet kiedy nie pojawiły się jeszcze żadne symptomy. Obszary ich organizmów, które naprawdę są narażone na niedomaganie to układ nerwowy i układ pokarmowy, ale z uwagi na zapobiegliwość Panien, poważne schorzenia raczej nie występują.

Sławne Panny

Agata Christie, Lew Tołstoj, Ludwik XVI, Greta Garbo, Andrzej Frycz Modrzewski, Stanisław Lem, Julian Tuwim, Keanu Reeves, Paulo Coelho, Stephen King, Juliusz Słowacki, Matka Teresa, Michael Jackson, Ray Charles.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Wróżby jak najbardziej zgodne z prawdą, dzwoniłam już pięć czy sześć razy i za każdym razem dobrze trafiłam. Najlepsze jest to, że wróżka za każdym razem przedstawia się z imienia i nazwiska, a nie tylko pseudonimem jak na innych liniach. W jakiś sposób wzbudza to zaufanie, brawo, oby tak dalej!

    Marlena Zatońska, Trzebinia

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem