fbpx
Do góry
E-Magia
User


Lew

Ten znak bardzo lubi dominować nad innymi, jest też pełen dumy i bardzo ambitny. Lwy to ludzie, którzy chcą w swoim życiu dojść bardzo daleko, a kiedy coś osiągną to celebrują swój sukces i pragną, aby inni ich podziwiali. Zachowania takie są oczywiste dla króla zwierząt, ale niekoniecznie są dobrze postrzegane przez nasze ludzkie społeczeństwo. Lwy mają opinie pysznych i zarozumiałych, ich twarda postawa i osiągnięcia często budzą zazdrość u innych, dlatego osoby spod tego znaku mogą padać ofiarą spisków i intryg, z czym rasowy Lew oczywiście sobie poradzi.

Wystawne życie i budowanie bogactwa dla wielu Lwów jest sensem istnienia.

To, że wzbudza zazdrość nie jest jednoznaczne z tym, że nie ma przyjaciół. Wręcz przeciwnie, jako ekstrawertyk który lubi błyszczeć, Lew zazwyczaj otacza się wieloma ludźmi, z którymi stara się żyć w zgodzie. Lwy bardzo dobrze radzą sobie w życiu zawodowym. Potrafią skupić się na zadaniu do wykonania i doprowadzić je do końca. Za swoje wysokiej jakości usługi zawsze oczekują odpowiednio atrakcyjnych ekwiwalentów. Mogą to być na przykład pochwały słowne, które Lew uwielbia, ale najlepszym wynagrodzeniem dla ludzi spod tego znaku są możliwości rozwoju i awansu. To daje po pierwsze prestiż, po drugie większe pieniądze. Awanse w tych przypadkach zazwyczaj są strzałami w dziesiątkę, Lwy perfekcyjnie sprawdzają się na wysokich i eksponowanych stanowiskach. To świetni szefowie. Tworzenie wielkiego majątku to dla nich sprawa najwyższej wagi. Potrzeba dominacji może nie być dobrą cechą w miłości. Duży temperament i nawet najmniejsza dawka narcyzmu mogą być iskrami zapalnymi, zdolnymi wywołać wielką kłótnie w związku. Mimo, że to ciężkie okazy w relacjach damsko męskich, Lwy zawsze mogą się pochwalić gigantycznym wręcz powodzeniem u płci przeciwnej. Mają w sobie naturalną atrakcyjność i zwierzęcy magnetyzm, który zawsze będzie do nich przyciągał wielkie ilości potencjalnych partnerów. Muszą uważać, by zbytnio nie przeciążyć partnera swoimi wygórowanymi, często niemożliwymi do zrealizowania, a nawet do odgadnięcia, wymaganiami. Ten znak zodiaku jest narażony na pracoholizm, co może wywołać poważne problemy z sercem czy żołądkiem. Lwy, które potrafią zachować w swoim życiu równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym i znajdują do tego czas na relaks, mogą pochwalić się ogromnym zdrowiem i dużą odpornością. Należy pamiętać o regule, że przy pracy czynnej należy uprawiać odpoczynek bierny i na odwrót, przy pracy biernej odpoczynek czynny.

Sławne Lwy

Robert De Niro, Jennifer Lopez, Arnold Schwarzenegger, Ewa Farna, Roman Polański, Sandra Bullock, Marta Żmuda Trzebiatowska, Madonna, Whitney Houston, Fidel Castro, Kuba Wojewódzki, Jan III Sobieski, Peter Paul Rubens, Napoléon Bonaparte.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Dziękuję, korzystając z Waszych usług, dostałam od życia drugą szansę. Rozwiodłam się i w wieku 40 lat zostałam sama z trójką dzieci, w dodatku otyła, bez pracy. Zamawiałam urok na powodzenie w miłości i finansowy. Szybko poznałam mężczyznę, który miał wobec mnie poważne zamiary, zaopiekował się mną i dziećmi.

    Stanisława, Sokółka

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem