fbpx
Do góry
E-Magia
User


Rak

Raki są wyjątkowo emocjonalne. Są wstydliwe i często bujają w obłokach. Może się wydawać, że to urodzeni samotnicy, stroniący od innych ludzi. Jest to jednak postrzeganie błędne, Raki bowiem uwielbiają towarzystwo i rozmowy, niestety często są blokowane przez swoją nieśmiałość, co stoi im na przeszkodzie do pewnego nawiązywania kontaktów z resztą społeczeństwa. Obcując z Rakiem, należy uważać, co się mówi, ponieważ ci wrażliwcy potrafią brać do siebie nawet najdrobniejszą uwagę, co tylko spotęguje ich wycofanie wobec innych i będzie rodziło w nich coraz to nowsze kompleksy. Kontakt z kulturą i sztuką jest tym, co Raki lubią najbardziej. Są też domatorami, którzy wolą spędzać czas z najbliższymi w cieple ogniska domowego niż odwiedzać miejsca, gdzie jest duży hałas i gęste tłumy.

Raki cieszą się swoim majątkiem zawsze, bez względu na to, czy jest pokaźny czy wręcz mikroskopijny. Nie są to osoby, które zdobywają wielkie pieniądze, ich ambicje są ukierunkowane bardziej na bogactwo wewnętrzne.

Są szczęśliwe z tym, co mają, potrafią się dzielić i dbają o bliskich. Może to właśnie jest klucz do szczęścia? Raki spełniają się w pracy, która wymaga od nich wyobraźni i kreatywności. Świetnie odnajdą się jako graficy, projektanci, architekci. Jeśli jednak przyjdzie im pracować na taśmie w fabryce, też nie będą narzekać. To zasługa ich wrodzonego pragmatyzmu i daleko idącego optymizmu życiowego. Obawa przed zranieniem sprawia, że osoba, która walczy o względy Raka musi się sporo nagimnastykować, aby zdobyć w końcu zaufanie osoby spod tego właśnie znaku. Przelotne flirty, przygody i nietrwałe relacje nie są tym, co interesuje Raka, gdyż to prawdziwy romantyk. On szuka miłości na całe życie, kogoś kto da mu oparcie, ochronę i bezpieczeństwo, a nie zabawę i drogie prezenty. Droga do tego jest bardzo długa, nierzadko kręta i wyboista. Jeżeli Rak już kogoś pokocha, to na sto procent, a jego oddanie nie będzie znało jakichkolwiek granic. Nawet jako wdowcy, raczej nie wchodzą w kolejny związek, wierząc, że miłość w życiu jest tylko jedna. Większość kłopotów zdrowotnych, z powodu których cierpią Raki wywodzi się z tego, że same je sobie wmówiły. Ich strach przed zarazkami, chorobami i śmiercią jest tym, co najczęściej wpędza je do łózek, z których chętnie by nie wychodziły. Raki są silne, odporne i zahartowane. W rzeczywistości ten znak zodiaku cechuje bardzo dobre zdrowie i długowieczność, tylko własna psychika i negatywne wyobrażenia są w stanie osłabić te dwa czynniki.

Sławne Raki

Józefina Bernadotte, Harrison Ford, Meryl Streep, Danny Glover, Maciej Orłoś, Liroy, Pamela Anderson, Czesław Miłosz, Nelson Mandela, Wojciech Jaruzelski, Sylwester Stallone, 50 Cent, Magdalena Gessler, Gajusz Juliusz Cezar, Nikola Tesla.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Wróżby jak najbardziej zgodne z prawdą, dzwoniłam już pięć czy sześć razy i za każdym razem dobrze trafiłam. Najlepsze jest to, że wróżka za każdym razem przedstawia się z imienia i nazwiska, a nie tylko pseudonimem jak na innych liniach. W jakiś sposób wzbudza to zaufanie, brawo, oby tak dalej!

    Marlena Zatońska, Trzebinia

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem