fbpx
Do góry
E-Magia
User


Bliźnięta

Bliźnięta to znak z otwartym umysłem i elokwencją. Ta druga wspomniana cecha czyni z osób w tym znaku znakomitych mówców i wybornych partnerów do dyskusji. Krótko mówiąc, są to osoby niezwykle komunikatywne, praktycznie z każdym mogą złapać wspólny język, w związku z czym łatwo dostosowują się do każdego środowiska. Bliźnięta są osobami, które potrzebują się rozwijać i uczyć. Chcą poznawać świat i ludzi, najlepiej na podstawie własnych doświadczeń. Jeżeli jednak okoliczności nie sprzyjają praktycznemu zdobywaniu wiedzy, wystarczy im zapoznanie się z teorią poprzez książki czy przekazy innych. Spośród wszystkich znaków, to właśnie Bliźniak pała największą miłością do lektury, a w domu często posiada pokaźnych rozmiarów biblioteczkę. To osoby bardzo towarzyskie, co oczywiście idzie w parze ze wspomnianą wyżej cechą, jaką jest wygadanie. 

Wesołość i spora wiedza na różne tematy, to też czynniki sprzyjające Bliźniętom w byciu duszami towarzystwa.

Ten znak zodiaku ma zmienne podejście do finansów. Są takie okresy w życiu Bliźniąt, że wydają wszystko z uśmiechem na twarzy, ale zdarzają się też chwile, kiedy stawiają na oszczędzanie i troskę o przyszłość. Jest wiele branż, w którym Bliźniaki świetnie sobie poradzą, w szczególności są to zawody, gdzie potrzebna jest inteligencja, znajomość ludzkiej natury oraz umiejętność prezentacji i sprzedaży siebie, czyjegoś wizerunku czy po prostu produktu. Świetnie sprawdzają się też w roli nauczycieli, wykładowców czy mentorów. Miłość do wiedzy odzywa się również, kiedy Bliźnięta poszukują sobie partnerów. Nie może to być osoba nudna i bez zainteresowań.  Ciągła chęć poznawania nowego sprawia też, że Bliźnięta nie czują się dobrze w stałych związkach. Bardziej interesuje je ciągłe poznawanie nowych osób i nieustanne flirtowanie. Takie zachowania w wielu sytuacjach prowadzą do dotkliwego zranienia innych, co Bliźniak będzie sobie długo wypominał, jednakże te wyrzuty sumienia wcale nie zmienią jego nastawienia do związków. Bliźnięta nie należą do tych znaków, które są silne i uodpornione na wszelakie choroby. Nie powinny lekceważyć żadnych dolegliwości, ani tym bardziej trwać w wierze, że problemy zdrowotne same przeminą. Bliźnięta powinny zwrócić uwagę na swoją niską odporność. Mają też skłonność do urazów, złamań i zwichnięć, powinny więc na siebie uważać, uprawiając sport. Aktywności na świeżym powietrzu są tym, co przyniesie osobom spod tego znaku ukojenie i przyjemność, podobnie jak rozrywki umysłowe, takie jak czytanie książek czy rozwiązywanie krzyżówek.

Sławne Bliźnięta

Królowa Wiktoria, Morgan Freeman, Clint Eastwood, Tupac Shakur, Aleksander Puszkin, Marilyn Monroe, Ice Cube, Angelina Jolie, Szymon Majewski, Cezary Pazura, Natalie Portman, Helena Bonham Carter, Lech Kaczyński, John Fitzgerald Kennedy.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Dziękuję, korzystając z Waszych usług, dostałam od życia drugą szansę. Rozwiodłam się i w wieku 40 lat zostałam sama z trójką dzieci, w dodatku otyła, bez pracy. Zamawiałam urok na powodzenie w miłości i finansowy. Szybko poznałam mężczyznę, który miał wobec mnie poważne zamiary, zaopiekował się mną i dziećmi.

    Stanisława, Sokółka

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem