fbpx
Do góry
E-Magia
User


Byk

Byk posiada zdolność rozpoznawania nawet w największym tłumie tego, za którym warto podążać, jeżeli chce się do czegoś wartościowego dojść. Sam nie jest urodzonym liderem, ale świetnie wywiązuje się z powierzonych mu zadań, nawet jeżeli czasem potrzebuje na nie nieco więcej czasu, niż określały to wstępne założenia. Właśnie pracowitość jest tym, co najbardziej wyróżnia Byki. Są one też uparte, co w sytuacjach, gdy dąży się do z góry wyznaczonego celu, jest niezaprzeczalną zaletą. Byki starają się żyć bezkonfliktowo, w przyjaźni z całym otaczającym je światem, co naturalnie nie jest możliwe. Ciężko je sprowokować, ale nie jest to niemożliwe. Nikt o zdrowym rozumie nie będzie jednak chciał robić sobie z Byka wroga, bo są to ludzie silni i mimo łagodnego usposobienia, rozjuszeni dają się ponieść agresji.

Byk ceni sobie bezpieczeństwo i wygodę. Potrzebuje stabilizacji w życiu, co nie przeszkadza mu w otaczaniu się luksusem.

Ma potrzebę oszczędzania i gromadzenia wszelakich dóbr na przyszłość. Ten znak zodiaku reprezentuje osoby, które nigdy nie będą miały problemu z zarabianiem pieniędzy czy znalezieniem sobie dobrze płatnego zajęcia. Na rynku pracy zawsze będzie zapotrzebowanie na takie skrupulatne i pracowite jednostki, nawet jeżeli czasem Bykom zdarza się nie dotrzymać zadeklarowanych terminów. Kolejną cechą charakteryzującą Byki jest zimne kalkulowanie wszelakich posunięć związanych z finansami, co nie stoi im na przeszkodzie, aby pomagać innym w potrzebie. Byk z przyjemnością podzieli się bogactwem, kiedy je już zbuduje, będzie hojny w stosunku do swojej rodziny, przyjaciół i bliższych znajomych. Potrzeba stabilizacji jest widoczna w sferze finansowej, ale silnie działa też na sprawy sercowe. Byk jest stały w uczuciach, nie ma potrzeby zdradzania, kiedy wierzy w swój związek z drugą osobą. Rodzice spod tego znaku są doskonali w wychowywaniu swoich pociech i zapewnieniu im bezpieczeństwa. Nigdy nie należy zapomnieć o złotej zasadzie, aby nie pracować ponad swoje siły, ponieważ to najczęściej odbija się na zdrowiu. Istnieje duże ryzyko zapadnięcia Byka na choroby związane z gardłem i narządami sąsiednimi. Do najgroźniejszych z tych schorzeń należą problemy z tarczycą i dobrze by było ją profilaktycznie badać raz na jakiś czas. Osoby spod tego znaku powinny zainteresować się zagadnieniami związanymi ze zbilansowaną dietą, gdyż mają tendencje objadania się i to nie zawsze tymi zdrowymi produktami, a co za tym idzie, łatwo przybierają na wadze.

Sławne Byki

William Szekspir, Królowa Wiktoria, Johannes Brahms, Fred Aster, Salvador Dali, Malcolm X, Audrey Hepburn, David Beckham, Al Pacino, Mark Zuckerberg, Penélope Cruz, Karol Wojtyła (Jan Paweł II), George Clooney, Henryk Sienkiewicz, Zygmunt Freud.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam z oferty szkoleniowej. Bardzo miła atmosfera, solidne podstawy, pani prowadząca kurs była trochę wymagająca, ale to w sumie świadczy na plus. W końcu nauczyłam się wróżyć. Polecam innym, bo jednak z książek nie da się nauczyć tak, jak się coś zobaczy i otrzyma się dokładne indywidualne wskazówki.

    Marta M., Warszawa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem