fbpx
Do góry
E-Magia
User


Baran

Baran to urodzony przywódca, szef, rewolucjonista. Ogromna siła życiowa i niewyczerpalne pokłady energii dają mu ogromną chęć ciągłego parcia do przodu. Pewność siebie, do tego dodajmy inteligencję oraz męstwo i mamy dominujące cechy każdego Barana. Osoby urodzone pod tym znakiem mają ogromną potrzebę rywalizacji i odnoszenia zwycięstw. Działanie bez zastanowienia może prowadzić do zguby, dlatego jedne z najważniejszych lekcji dla Baranów to te sytuacje, w których uczą się pokory i rozwagi. Baran nigdy nie lubi dostosowywać się do narzucanych mu zasad, dużo lepiej czuje się w okolicznościach, w których to on ustala prawa i zasady innym ludziom.

Barany zazwyczaj przejawiają ogromną rozrzutność. Nie w ich stylu jest odkładanie pieniędzy na nadchodzące czasy. Składki na starość czy ubezpieczenia kompletnie ich nie interesują. Pieniądze są dla nich środkiem do spełniania swoich zachcianek, zarówno tych rozsądnych, jak i wręcz przeciwnie.

Osoby spod tego znaku sporo wydają, ale potrafią też równie wiele zarobić. Prowadzeni przez intuicję, doskonale wiedzą, co zrobić, aby powiększyć swój dobrostan i budować prestiż w oczach swoich i innych. Miłość również jest dziedziną, gdzie ten znak zodiaku działa bardzo pochopnie i wytrwale walczy o wybrany cel, nawet w przypadkach trudnych i pełnych przeszkód. Niektórzy mogą takie zaloty nazwać wręcz prymitywnymi, co wcale nie jest tak dalekie od prawdy, gdyż Barany w przypadku poszukiwania partnera często dają się prowadzić swoim pierwotnym instynktom. W relacjach damsko-męskich Barana bardzo często przejawia się nadmierna kochliwość, łącznie z tak zwanym zakochaniem od pierwszego wejrzenia. Wielokrotne zauroczenia zazwyczaj prowadzą do krótkotrwałych związków. Barany często lekceważą sygnały ostrzegawcze wysyłane przez ich organizm. Ignorowanie nawet najmniejszego bólu czy na pozór błahych dolegliwości, może doprowadzić w przyszłości do ciężkich chorób, którym można było zapobiec zawczasu, właśnie poprzez nieignorowanie tych wcześniejszych małych przypadłości.Ogromna energia często sprawia, że Barany nie przykładają zbyt dużej uwagi do snu, co naturalnie jest błędem i z pewnością będzie mieć bardzo negatywne skutki w sferze zdrowotnej. Pragnienie współzawodnictwa i nieprzerwana pogoń za sukcesem może wytwarzać ogromne dawki stresu. Wskazanym jest umieć zorganizować sobie wypoczynek, który pozwoli ciału i psychice odpocząć od zdenerwowania i ciągłego pośpiechu. Pozytywnie wpłynie to na samopoczucie Barana.

Sławne Barany

Vincent Van Gogh, Quentin Tarantino, Leonardo Da Vinci, Doris Day, Jacek Kaczmarski, Adolf Hitler, Charlie Chaplin, Władimir Władimirowicz Kliczko, Marlon Brando, Steven Seagal, Kartezjusz, Method Man, Céline Dion, Hans Christian Andersen, Lady Gaga, Kurosawa Akira.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Dziękuję, korzystając z Waszych usług, dostałam od życia drugą szansę. Rozwiodłam się i w wieku 40 lat zostałam sama z trójką dzieci, w dodatku otyła, bez pracy. Zamawiałam urok na powodzenie w miłości i finansowy. Szybko poznałam mężczyznę, który miał wobec mnie poważne zamiary, zaopiekował się mną i dziećmi.

    Stanisława, Sokółka

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem