fbpx
Do góry
E-Magia
User


Świnia

1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019, 2031

Ten znak patronuje osobom wesołym i poczciwym. Świnie są z natury dobre...

Chińska Świnia patronuje osobom wesołym i poczciwym. Świnie są z natury dobre i podobnie jak w świecie przyrody, nierzadko padają ofiarą kogoś, komu zaufały. Osoby w tym znaku nieraz są manipulowane, okłamywane i zdradzane. Świnie są łatwowierne i nieostrożne, a ich szczery charakter nie pozwala na dopuszczenie myśli, że ktoś może być wobec nich podstępny i okrutny. To osoby bezbronne, nie potrafią być brutalne ani agresywne. Osoby uczciwe wobec Świń mogą znaleźć w nich oddanych i pomocnych  przyjaciół, z którymi bardzo miło i zabawnie można spędzić czas. Na pomoc dobrodusznej Świni zawsze można liczyć. Świnia nie lubi ekstrawaganckich rozrywek, zatłoczonych miejsc i ulic. 

Czas wolny najchętniej spędza w domu albo na łonie natury. Uwielbia leśne  spacery i obserwowanie dzikiej przyrody.

Wypoczynek na świeżym, powietrzu to dla Świni świetna droga ucieczki od wszelkich trudów i życiowego wyścigu. Świnia nie lubi rywalizacji, na plan pierwszy wysuwa współpracę i przyjaźń. W chińskiej symbolice Świnia utożsamiana jest z obfitością finansową i materialną. To naturalnie dobra wróżba dla wszystkich osób urodzonych w tym znaku. Świnie żyją w dostatku i nie brakuje im pieniędzy, mimo że bywają wykorzystywane. Jeżeli chodzi o pracę, Świnie preferują działania zespołowe, umożliwiające lepsze poznanie się i zawieranie nowych przyjaźni. Uważają, że harmonijna praca zespołowa daje lepsze efekty. Bogactwo łatwo pojawia się w ich życiu, więc nie stają do rywalizacji o lepiej płatne funkcje w firmach. Świnie są zawsze uczciwe wobec współpracowników, nie znoszą donosicieli i karierowiczów. Takie postawy są im obce. Niestety przez swoją uczciwość i wiarę w ludzi zdarza się Świni paść ofiarą intrygi. Próżno jednak czekać, aby Świnia stanęła do walki ze swoim wrogiem. W miłości Świnia jest wierna i uczciwa. Pragnie mieć spokojne i harmonijne życie rodzinne, stałego partnera i dobrze wychowane dzieci. Większość osób spod tego znaku jest w stosunku do partnera bardzo ufna, co nieuczciwy partner potrafi wykorzystać i zranić Świnię. Natomiast dla pociech zodiakalne Świnie są zbyt pobłażliwe, a dzieci którym na wszystko się pozwala, mogą stać się rozpuszczone i problematyczne. O dużym szczęściu może mówić Świnia, która trafi na uczciwego i kochającego partnera, który pomoże jej w wychowaniu dzieci. Tworzą wtedy wspaniałą rodzinę, o której tak marzy każda osoba spod znaku Świni.   

Znane Świnie

Ernest Hemingway, Emma Thompson, Ewan McGregor, Kevin Spacey, Tupac Shakur.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam z oferty szkoleniowej. Bardzo miła atmosfera, solidne podstawy, pani prowadząca kurs była trochę wymagająca, ale to w sumie świadczy na plus. W końcu nauczyłam się wróżyć. Polecam innym, bo jednak z książek nie da się nauczyć tak, jak się coś zobaczy i otrzyma się dokładne indywidualne wskazówki.

    Marta M., Warszawa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem