fbpx
Do góry
E-Magia
User


Pies

1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018, 2030

Bardzo piękny stereotyp oddanego przyjaciela jest w tym znaku wielce...

Chiński Pies może śmiało być symbolem prawdziwego przyjaciela. Bardzo piękny stereotyp oddanego przyjaciela jest w tym znaku wielce widoczny. Budowanie relacji z reprezentantem tego znaku, to dobre przedsięwzięcie. Trudno znaleźć kogoś, kto będzie odznaczał się taką lojalnością i szlachetnością we wspólnych relacjach. Pies zawsze dotrzymuje obietnic i skrupulatnie strzeże powierzonych mu sekretów. Sam też szuka w świecie osób, które tak jak on będą godne zaufania i na których będzie można polegać. Mieć w Psie przyjaciela to wielkie szczęście. Można na niego liczyć w każdej sytuacji, należy jednak być wobec niego również uczciwym. Przyjaźni Psa nie osłabi ani odległość, ani czas.

Osoby urodzone w roku Psa mają niezwykłe predyspozycje, są bardzo uduchowione i mają duży potencjał do zajmowania się w swoim życiu magią czy zjawiskami paranormalnymi. 

Każdy Pies może zostać prawdziwym uzdrowicielem, dzięki swoim wrodzonym umiejętnościom. Psy doskonale wyczuwają nastrój i potrzeby osoby, z którą akurat przebywają. Osoby spod tego znaku cechują się niezwykłą empatią i wrażliwością. Nierzadko okazuje się, że budzą się w Psie umiejętności do prawidłowego odczytywania przyszłości czy bezbłędnej interpretacji znaków, które objawiają się we śnie. Jeżeli osoba spod tego znaku zainteresuje się zagadnieniami związanymi z ezoteryką i zechce doskonalić swoje umiejętności, będzie mogło to się stać nawet jej źródłem utrzymania. Pogoń za bogactwem nie jest tym, czemu Pies poświęci swoje życie, co wcale nie znaczy, że będzie narzekał na brak pieniędzy. Po prostu nie będą jego priorytetem. Pieniądze same trzymają się Psa. Zodiakalny Pies jest znakiem otwartym na drugiego człowieka. I właśnie kontakt, porozumienie oraz pomoc innym są dla Psa najważniejsze w życiu. Pies nie potrafi przejść obojętnie koło czyjegoś nieszczęścia. Jest to znak pozytywny w swoim działaniu. Nie wznieca konfliktów, dba o innych i lubi wokół harmonię. Miłość dla Psa jest bardzo ważna. W sprawach miłosnych jest osobą oddaną i uczciwą, nie chce ranić i nie oszukuje. Pilnuje, aby w związku panowało wzajemne zrozumienie i nie było niedomówień, które mogłyby doprowadzić do czyichś łez. Potrafi zawsze dbać o swój związek, ale wymaga również lojalności od partnera. Marzy o szczęśliwej rodzinie i wzajemnych dobrych relacjach wśród wszystkich domowników. Najczęściej udaje mu się te marzenia spełnić.

Znane Psy

Sophia Loren, Mariah Carey, Bill Clinton, Madonna, Sylvester Stallone, Uma Thurman.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam i ja i mama, okazało się, że ciąży na nas klątwa rodowa. Miałam łzy w oczach, gdy wszystko zaczęło się w naszym życiu zmieniać na dobre. Żadne pieniądze nie wynagrodzą tego, co dla nas zrobiliście. Życzę wszystkiego dobrego i będę wszystkim polecać. Dziękuję z całego serca za okazaną nam pomoc i za ten rabat.

    Aniela, Rzeszów

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem