fbpx
Do góry
E-Magia
User


Kogut

1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017, 2029

Koguty są zadziorne i lubią się popisywać. Chcą być podziwiane za swój majątek...

Chiński Kogut jest znakiem impulsywnym. Osoby urodzone w roku Koguta mogą poszczycić się tym, że są bardzo charakterne. Rozumieć to można oczywiście wielorako. Są przede wszystkim odważne i pełne determinacji, ale jednocześnie mogą wykazywać się nadmierną agresją i powodować wielkie awantury. Koguty są zadziorne i lubią się popisywać. Chcą być podziwiane za swój majątek, siłę i znajomości. Niekiedy stwarzają pozory swojego bogactwa i siły, aby tylko ich podziwiano , a nawet zazdroszczono. Sukcesy i bogactwo cieszą koguta tylko wtedy, gdy są widoczne dla innych. Jeśli nikt nie widzi ich wspaniałości, Koguty przeżywają męczarnie. 

Odwaga i determinacja Koguta bywają doceniane przez otoczenie, jeśli Kogut używa tych cech w szczytnym celu. Dzięki tym cechom może bardzo wiele zdziałać.

otrzeba bycia na świeczniku powoduje, że pragną pozycji lidera zarówno w grupie znajomych, jak i też w pracy. Nie zawsze jednak Koguty posiadają potrzebne ku temu cechy czy wymagane kwalifikacje. Nie mogą pogodzić się z porażką, brak im również samokrytyki. Przeżywają wówczas frustracje, a winę za niepowodzenia chętnie zrzucają na innych. Zdarza im się w takich sytuacjach wybuchnąć. Chiński kogut, walcząc o coś, na czym mu zależy, potrafi być agresywny i nie przebiera w środkach. Często zdarza mu się unosić nawet , gdy nie ma racji. Rzadko poddaje się. Może osiągnąć to, na co inne znaki chińskiego horoskopu się nie zdobędą. Zatem Kogut może doskonale sprawdzić się w zawodach, które wymagają odwagi i uporu. Aby jednak dobrze i chętnie wykonywał swoje zadania, musi być chwalony i zauważany. Mimo dużego ego i konfliktowości, Kogut potrafi ciężko pracować i dużo zarobić. Nie jest to znak leniwy, więc jeśli tylko ma predyspozycje do podjętych zadań, odnosi sukces zawodowy i finansowy. Mnogie romanse mogą jednak powodować, że wspomniane zarobki mogą czasem okazać się niewystarczające. Mężczyźni chwalą się powodzeniem u kobiet i na odwrót, kogucie reprezentantki płci pięknej też lubią się obnosić ze swoimi partnerami. Koguty robią wszystko na pokaz. Swoje niepowodzenia i słabe strony wolą jednak ukrywać przed światem. W miłości nie można liczyć na Koguta. Duże powodzenie u płci przeciwnej powoduje, że Koguty nie potrzebują do szczęścia stałego związku. Ich relację są chwiejne i niestabilne, często kończą się kłótniami wywołanymi przez drobiazgi. Kogutowi ciężko stworzyć trwały i szczęśliwy związek.

Znane Koguty

Charles Bronson, David Lynch, Spike Lee, Anna Kournikova, Jessica Alba.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Wróżby jak najbardziej zgodne z prawdą, dzwoniłam już pięć czy sześć razy i za każdym razem dobrze trafiłam. Najlepsze jest to, że wróżka za każdym razem przedstawia się z imienia i nazwiska, a nie tylko pseudonimem jak na innych liniach. W jakiś sposób wzbudza to zaufanie, brawo, oby tak dalej!

    Marlena Zatońska, Trzebinia

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem