fbpx
Do góry
E-Magia
User


Małpa

1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016

Nic co ludzkie nie jest jej obce. Dużo czyta i stawia na niekończące rozwijanie się. 

Chińska Małpa jest znakiem świetnie znającym różne aspekty życia. Nic, co ludzkie, nie jest jej obce. Dużo czyta i stawia na niekończące rozwijanie się. Doskonali się w różnych dziedzinach, ponieważ posiada ku temu predyspozycje. Rzadko znajdzie się temat, o którym Małpa nic by nie wiedziała. Kiedy się jednak takie zagadnienie pojawi, Małpa za punkt honoru postawi sobie, aby dogłębnie zgłębić tę sprawę i zabłysnąć wiedzą przy najbliższej nadarzającej się okazji. Jest bardzo dociekliwa i zaciekawiona światem zarówno w pozytywnych aspektach, jak i negatywnych. Małpa to urodzony erudyta. Ludzie, wśród których obracają się osoby spod tego znaku, też powinni być w jakimś sensie interesujący i mogący Małpę czegoś nauczyć. Małpa preferuje w towarzystwie osoby, które wiedzą lub potrafią więcej od niej, ponieważ ma okazję nauczyć się czegoś nowego. 

Ten chiński znak jest niezwykle głodny wiedzy. Nauka jest dla niego przyjemnością i wyzwaniem.

Nie samą wiedzą jednak Małpa żyje, ten znak uwielbia psoty i zabawy, w czasie których świetnie wykorzystuje swoją wrodzoną inteligencję. To odpręża Małpę i daje jej wiele przyjemności. Wśród rozrywek jednak Małpa powinna wystrzegać się jednak hazardu, który może ją silnie uzależnić. Może mieć to dla niej opłakane skutki. Chińska Małpa ma ogromne poczucie humoru i potrafi rozbawić największych ponuraków. Zyskuje tym uznanie w towarzystwie, co sprawia jej wielką przyjemność. Małpa jest pożądanym gościem spotkań towarzyskich. Osoby spod tego znaku mają uroczą osobowość, a przyjaciele są zachwyceni ich wiedzą. Ten znak zodiaku spotyka się z wieloma pytaniami i wątpliwościami, kiedy przychodzi do wyboru branży, w której będzie pracować. Jako posiadaczowi wielu talentów, Małpie trudno wybrać jeden dominujący, który będzie rozwijać. Małpa odnajduje się w wielu zawodach. Kiedy już wybierze najlepszą opcję, na pewno będzie zadowolona ze swoich przychodów. W pracy jej talent zostaje zawsze dostrzeżony i Małpa na polu zawodowym odnosi niemałe sukcesy, również finansowe. Do miłości Małpa nie podchodzi zbyt poważnie. Przez jej życie miłosne przewija się wielu partnerów. Inteligencja i dowcip to naturalnie cechy, zapewniające duże powodzenie u płci przeciwnej i Małpa nie ma najmniejszych problemów, żeby z owego powodzenia korzystać. Lubi flirty i romanse, nie szuka stabilizacji, a nawet zamierza mieć wielu partnerów. Taka sytuacja nie stanowi dla Małpy żadnego problemu.

Znane Małpy

Elisabeth Taylor, Eva Green, Jennifer Anniston, Daniel Craig, Marilyn Manson.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Dziękuję, korzystając z Waszych usług, dostałam od życia drugą szansę. Rozwiodłam się i w wieku 40 lat zostałam sama z trójką dzieci, w dodatku otyła, bez pracy. Zamawiałam urok na powodzenie w miłości i finansowy. Szybko poznałam mężczyznę, który miał wobec mnie poważne zamiary, zaopiekował się mną i dziećmi.

    Stanisława, Sokółka

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem