fbpx
Do góry
E-Magia
User


Koza

1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015, 2027

Każdy reprezentant tego znaku przejawia jakiś talent przynajmniej...

Każdy reprezentant tego znaku Kozy przejawia jakiś talent przynajmniej w jednej dziedzinie. Wśród osób spod znaku Kozy jest wielu artystów. Zmysł plastyczny, muzyczny czy umiejętność opowiadania, to cechy które inni długo muszą w sobie kształcić, natomiast u Kóz takie zdolności są wrodzone i zaczynają się objawiać już w bardzo młodym wieku. Ich talent i wrażliwość szybko zostają zauważone. Jako odbiorców, również interesuje je szeroko pojęta sztuka. Chętnie spędzą wieczór w kinie, w teatrze czy na podziwianiu obrazów w galeriach. Zodiakalne Kozy są osobami inteligentnymi i wrażliwymi. Interesują się wieloma dziedzinami sztuki. Nie przepadają za chamstwem i starają się unikać prostackiego towarzystwa. Starannie wyszukują znajomości.

Mimo rozwiniętej wyobraźni i tendencji do bujania w obłokach, Koza nie ma problemu z praktycznym życiem. Radzi sobie z planowaniem życia i rozsądnie zarządza swoimi finansami.

Koza potrafi znaleźć równowagę między fantazją a realnym życiem. Jej słabość to niepowstrzymana chęć niesienia innym pomocy. Wielu złych ludzi może wykorzystywać częste przejawy dobrej woli Kozy. Wśród Kóz można znaleźć sporo osób udzielających się w wolontariacie oraz walczących o prawa zwierząt. W życiu osobistym i zawodowym Kozy nie szukają konfliktów, niezbędne są im w otoczeniu spokój i harmonia. Ludzie spod tego znaku, nie mają problemów ze znajdowaniem sobie przyjaciół. Najbardziej lubią otaczać się ludźmi podobnymi sobie, czyli inteligentnymi i wrażliwymi. W takim towarzystwie Kozy oddają się z lubością długim rozmowom. Jeśli nie mają wokół siebie odpowiednich ludzi, rezygnują z przebywania w towarzystwie. Osoby spod znaku Kozy często skupione są na swoim wnętrzu i nierzadko przytrafia im się melancholia. Kozy nie należą do materialistów, nie stawiają w swoim życiu pieniądza na pierwszym miejscu. Jednak w razie kłopotów na tle finansowym nie ma takiej góry, której Koza by nie pokonała. Wówczas potrafi wykazać się niebywałą zaradnością i praktycznym myśleniem. Miłość Koza utożsamia z idealnym partnerem. Osoba ubiegająca się o względy Kozy wiele musi się natrudzić, aby sprostać jej oczekiwaniom. Znak ten marzy bowiem o baśniowym partnerze. Obraz kochanka (kochanki) buduje na podstawie literatury i filmów. W poszukiwaniu partnera bywa, że Kozy uciekają w fantazje i idealizują sobie spotkanie z drugą połówką na podstawie czytanych bajek czy obejrzanych filmów romantycznych.

Znane Kozy

Jim Morrison, Steve Jobs, Bruce Willis, Julia Roberts, Jamie Foxx.

Nie wiesz jaką usługę wybrać?

Zapytaj doradcy

  • Skorzystałam z oferty szkoleniowej. Bardzo miła atmosfera, solidne podstawy, pani prowadząca kurs była trochę wymagająca, ale to w sumie świadczy na plus. W końcu nauczyłam się wróżyć. Polecam innym, bo jednak z książek nie da się nauczyć tak, jak się coś zobaczy i otrzyma się dokładne indywidualne wskazówki.

    Marta M., Warszawa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Jak działamy

Zamawiam zaklęcie

TYSIĄCE
KLIENTÓW


Działamy na rynku już długo i cieszymy się bardzo pozytywną opinią naszych klientów. Stale monitorujemy poziom zadowolenia z naszych usług. Szybko dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynkowych i wymagań osób, które chcą skorzystać z naszej oferty.

NAJLEPSI
EKSPERCI


Nasi eksperci przechodzą kilka etapów weryfikacji umiejętności i wiarygodności oraz wewnętrzne kursy przed kontaktem z klientem. Nie pracujemy z samozwańczymi wróżbitami bez żadnej odpowiedzialności, a wyszukujemy i zatrudniamy tylko tych najlepszych.

REALNE
PODEJŚCIE


Pracujemy na podstawie sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych metod. Nie używamy zaklęć na oślep i „intuicyjnie”, a według ściśle ustalonych procedur magicznych. Sprawia to, że nie wydarzą się żadne nieprzewidywane i niebezpieczne skutki uboczne.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ


Wszyscy nasi eksperci przechodzą liczne kursy zarówno z zakresu magii, wróżbiarstwa jak i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że każda zamówiona usługa wykonywana jest zawsze tak samo oraz według ustalonych standardów jakości i skuteczności.

CAŁKOWITA
DYSKRECJA


Zapewniamy 100% dyskrecji i pełną ochronę danych osobowych. Nie chwalimy się w mediach kim są nasi klienci, by tak budować swoją popularność. Wszyscy nasi eksperci są zobowiązani do podpisania klauzuli poufności przed rozpoczęciem pracy z klientami.

PEŁEN
PROFESJONALIZM


Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy są zawodowymi wróżbitami oraz ekspertami magicznymi. Wszystkie problemy naszych klientów są traktowane poważnie i z szacunkiem. Żadnego z klientów nie traktujemy rutynowo. Naszą misją jest pomaganie innym.

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy e-book!

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem